Son Dakika Haberler

Çayırova Belediyesi küçük dostlarını unutmadı

Çayırova Belediyesi küçük dostlarını unutmadı
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediyesi küçük dostlarını unutmadı… Çayırova Belediyesi, sokak hayvanlarının iç -dış parazit aşısını ve tedavilerini yapıyor. Canlı odaklı hizmet anlayışıyla sokak hayvanlarının daima yanında olan Çayırova Belediyesi, sevimli dostlarla çok yakından ilgileniyor. Belediyenin sokak hayvanlarına yönelik aşı ve tedavi çalışmasına hayvan severler de destek veriyor.

HAYVANSEVERLERDEN DESTEK

Belediye veteriner hekimi bir grup hayvan severle birlikte sevimli dostların iç dış parazit aşı ve tedavilerini gerçekleştirdi.

cayirova s Habernet

BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR

Hayvan severler çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirdi. Belediye veteriner hekiminin sık sık sahada olduğunu vurgulayan hayvan severler, bu tür uygulamaların artmasından mutlu

olduklarını ifade etti. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin sokak hayvanlarını hiçbir zaman yalnız bırakmadığını vurgulayan hayvan severler, Başkan Çiftçi’ye teşekkür etti.

DOĞAL YAŞAM ALANINA ZİYARET

Belediye veteriner hekimi ve hayvan severler, Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Alanı’nı ziyaret ettiler. Doğal yaşam alanında özgür ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdüren sokak hayvanlarına mama veren hayvan severler, sevimli dostlarla vakit geçirerek onlarla oynamayı ihmal etmedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)