Son Dakika Haberler

Çayırova’da Hizmet Turu

Çayırova’da Hizmet Turu
Okunma : Yorum Yap

Çayırova’da basın mensuplarıyla bir araya gelen Bünyamin Çiftçi, 2022 yılının son günlerinde yapımı tamamlanan ve yapım aşamasında olan projelerin ayrıntılarını basın mensuplarıyla paylaştı. 

ÇAYIROVA HİZMETE DOYUYOR!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi , bölgedeki gazetecilerle, Çayırova Belediyesi Sosyal
tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Başkan Çiftçi; “1200 öğrenciye okul öncesi eğitim veriyoruz.”

Çiftçi şöyle devam etti: “Kültür evi projesini devam ediyor. Bölgede hiç arsa kalmamıştı ve tüm arsaları yeniden kendimiz ürettik. Spor yapacak çocuklarımıza büyük olanaklar sağlıyoruz. 200’ü lisanslı olmak üzere 10 bin çocuğumuz farklı branşlarda spor yapıyor. Bu çocuklarımızı 3,5 yılda ilçemize 900 civarında altın, gümüş ve bronz madalya kazandırdılar. İlçeye yeni bir spor salonu daha yapacağız.” dedi.

ELEKTRİK KESİNTİ SORUNU YAVAŞ YAVAŞ ORTADAN KALKIYOR

Hastane ve kaymakamlık binalarının Çayırova’nın tam merkezi sayılabilecek noktaya yapıyoruz. İlçemizin elektrik kesintileri ile ilgili çok büyük sorunu vardı. Sürekli olarak kesinti hali mevcuttu. TEİAŞ ile yaptığımız özel görüşmenin ardından Tepeören’den hattın büyük bir bölümünü yer altına alarak kesinti sorununu çözmüş olacağız. Şekerpınar’da yapacağımız bilgievi seçim beyannamemizde yoktu, sağlık ocağı ve bilgi evi yaklaşık 30 milyona mal olacak. İlçemize ayrıca yeni bir spor lisesi kazandıracağız.” dedi.

Çayırova'da Hizmet Turu

ÇOCUKLARA VE GENÇLERE HİZMET EN ÖNEMLİSİ

Bünyamin Çiftçi, eğitimin çok önemli olduğunu vurgulayarak “benim için eğitim en başta gelen hizmetlerden biri diğer tüm yapılacak olan projelerden daha üstündür” vurgusunu yaptı. 

Çayırova Bilgievi

Bünyamin Çiftçi: “Yılın son eser turunu basın mensuplarımızla yaptık. Bölgemizin güzide basın mensuplarına tamamlanan, devam eden ve yeni başlayacak projelerimizle ilgili yerinde bilgiler verdik. Kıymetli gazetecilerimize katılımlarından ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Çayırova'da Hizmet Turu

FlD25UqWYAAm6xi s Habernet

photo 2022 12 28 15 10 36 s Habernet
spor merkezi yapılacak alan
photo 2022 12 28 15 10 31 s Habernet
Çayırova’da yapımı tamamlanmış ve hizmete açık bölgeler

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)