Son Dakika Haberler

Kahin Baba Vanga’dan 2023 kehanetleri! Baba Vanga 2023 için neler öngördü?

Kahin Baba Vanga’dan 2023 kehanetleri! Baba Vanga 2023 için neler öngördü?
Okunma : Yorum Yap

Baba Vanga’nın tahminlerine göre, 2023’te Dünya’nın yörüngesinde bir değişiklik yaşanması bekleniyor. Bunun nasıl olacağına ilişkin herhangi bir detay verilmese de değişiklik ne olursa olsun yıkıcı sonuçları olabileceği tahmin ediliyor. Çünkü, gezegenin yörüngesindeki en ufak bir değişiklik bile, iklim ve deniz seviyelerinde istenmeyen ve oldukça zararlı değişikliklere neden olabilir.

BABA VANGA 2023 ÖNGÖRÜLERİ

Eğer, Dünya Güneş’e biraz daha yaklaşırsa, radyasyon artacak ve sıcaklıklar yükselecektir. Bu da, buzulların hızla erimesi ve deniz seviyelerinin yükselmesi ile felaketi getirecek ve değişimle başa çıkmak için küresel bir acil durum ortaya çıkaracaktır.

BUZUL ÇAĞI YAŞANABİLİR

BİYOLOJİK SİLAHLAR

Baba Vanga’nın ayrıca ‘büyük bir ülkenin’ insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağını öngördüğü iddia edildi.

Ancak, Birleşmiş Milletler’in Biyolojik Silahlar Sözleşmesi bu tür deneylerin yapılmasını yasaklıyor.

GÜNEŞ FIRTINASI

Bulgar kahinin bir başka tahminini, korkunç Güneş fırtınalarını işaret ediyor. Dünya gezegeninde daha önce hiç görülmemiş ölçekte büyük bir Güneş fırtınasının yaşanacağını öngören Baba Vanga’nın buna ilişkin bekledikleri ise dehşete düşürdü.

KARANLIK ÇAĞA DÖNEBİLİRİZ

Güneş fırtınası sebebiyle, Dünya üzerindeki elektrik ve internet sistemlerinin zarar görebileceğini tahmin eden, ayrıca uzaydaki istasyonlar, uydular ve astronotların da güneş fırtınasından olumsuz etkilenebileceğini iddia eden Baba Vanga’nın öngördüğü bu daha güçlü Güneş fırtınaları, tüm teknolojik sitemlere yıkıcı bir şekilde zarar verebilir. Bazı uzmanların da, bu boyutta patlamaların dünyayı karanlık çağlara yeniden döndürebileceğini belirttikleri biliniyor.

DOĞAL DOĞUMLAR SONA MI ERECEK?

NÜKLEER PATLAMA

Baba Vanga’nın 2023’e dair bir uyarısı da potansiyel bir nükleer santral patlamaya karşı. Çernobil felaketiyle ilgili diğer tahmininin ardından gelen bu ürkütücü kehanet, özellikle Rusya ve Ukrayna savaşının yaşandığı bu dönemde oldukça korku verici çünkü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ülkenin toprak bütünlüğünü korumak için her türlü silahı kullanacağını söylemesinin ardından dünyada artan bir nükleer savaş korkusu var.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)