Son Dakika Haberler

Yalı Çapkını reytingleri altüst etti

Yalı Çapkını reytingleri altüst etti
Okunma : Yorum Yap

Yalı Çapkını reytingleri.. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ reytingleri altüst etti. Dizi reytinglerde liderliğini sürdürerek son bölümünde tüm kategorilerde zirvede yer aldı.

Ekranlara güçlü bir giriş yapan dizi dün akşam yayınlanan bölümüyle de lider oldu. Dizi yeni bölümünde tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

OYUNCU KADROSU

Yalı Çapkını’nda Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

NELER YAŞANDI?

Pelin’in odalarına sürpriz ziyaretine maruz kalan, ardından da İfakat ve Orhan’ı beraber gören Seyhan için Korhan Yalısı’nda hareketli günler başladı.

Necip Usta’nın yanında çalışmaya adapte olmaya çalışan Ferit ise yaptığı ilk kolyeyi Seyran’a hediye etti.

Seyran’ın ailesini ziyaret etmeye onunla beraber gelen Ferit, Suna’ya Seyran ile daha önce tanıştıklarını söyleyince Suna şüpheye düştü ve durumu Yusuf’a anlattı. Duruma kayıtsız kalamayan Yusuf ise soluğu Korhan Yalısı’nda aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)