Son Dakika Haberler

Yıldız Asyalı ve Kerem Saka evlerini ayırdı

Yıldız Asyalı ve Kerem Saka evlerini ayırdı
Okunma : Yorum Yap

2.Sayfa’nın haberine göre 4 aylık bir beraberlikten sonra evlilik kararı alan ikili şu sıralar evliliklerinde sıkıntı yaşıyor.  Çift iddiaya göre evlerini ayırdı.

‘ZATEN RESMİ NİKAHIMIZ YOKTU’

Yaşanan bu sürpriz gelişme sonrasında gözler çifte çevrildi. Sadece 30 gün süren evlilik ardından boşanma kararı alan ikiliden Yıldız Asyalı, ayrılığın nedenini ‘2. Sayfa’ programına şu sözlerle anlattı: “Havyan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem’in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı. Bu olaydan sonra benim için Kerem sayfası kapandı, bitti. Zaten resmi nikahımız yok, sadece düğün yapmıştık”

MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ

Arka Sokaklar dizisinin ikinci yönetmeni olan Kerem Saka, Yıldız Asyalı ile ani bir karar ile evlenmişti. İddialara göre çiftin mutluluğu kısa sürdü. Evliliklerinde kriz yaşayan çift evlerini ayırma kararı aldı.

Yıldız Asyalı evlendiği dönem: “4 ay önce tanıştık. Evlenme teklifi 5 gün önce geldi. Bekliyordum. Gelinliğimi de kafamda hazırlamıştım zaten. Teklif geldiği gibi hemen her şeyi organize ettim” dedi.

KEREM SAKA KİMDİR?

Yıldız Asyalı ile evlenmeye hazırlanan Kerem Saka Arka Sokaklar dizisinde 2. Yönetmen olarak görev yapmaktadır. Ayrca Kerem Saka’nın Aslı ve Uygar Kemal adında biri kız bir erkek olmak üzere iki çocuğu bulunmaktadır.  Bu bilgi dışında Kerem Saka ile ilgili ayrıntılı bir bilgi yer almamaktadır.

p s Habernet

s Habernet lk s Habernet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)