Son Dakika Haberler

Yenilmez 3 filminin yorumları | Yenilmez 3 filminin konusu

Yenilmez 3 filminin yorumları | Yenilmez 3 filminin konusu
Okunma : Yorum Yap

Yenilmez 3 filminin yorumları, Yenilmez 3 filminin konusu evde vakit geçirmek isteyenler film araştırmasına giriyor. Yorumlara ve İMDB puanına göre film seçen izleyiciler için Yenilmezler 3 filminin gerçek izleyicisi yorumlarını paylaştı. İşte Yenilmez 3 filminin konusu ve Yenilmez 3 filminin konusu

Orjinal adı: UNDISPUTED REDEMPTİON
Yapım yılı: 2010
Tür: Aksiyon dövüş
Süre: 96 dk
İmdb: 7.0

Yönetmen: İsaac florentine

Oyuncular: Scott Adkins, Mykel Shannon Jenkins, Hristo Shapov, Mark ivanir, Marko Zaror.

YENİLMEZ 3 FİLMİNİN YORUMLARI VE KONUSU

İlk Olarak 2002 yılında Wesley Snipes in Baş rolünde oynadığı film 2006 yılında yeniden uyarlandı. Ünlü boksör Chambers’in bir sabotaj sonucu hapse girmesiyle başlayan ve Özgürlüğü için Yaptığı mücadeleyi anlatan filmin ardından 2010 yılında yapılan devam filmi niteliğindedir.

Bir önceki filmde Chambers’in rakibi olan ve Yapılan mücadele sonucu ayağı feci şekilde kırılan Yuri Boykanın geri dönüş hikayesinin ele alındığı yenilmez 3 Dövüş sahneleri ile akıllara kazınmış olan bir filmdir. Eskiden hapishanenin lideri olarak karşımıza çıkan Boyka ayağının kırılması ile tüm Şanını yitirmiştir bunu hazmedemeyen boyka kendini kanıtlamak için yeniden ringlere dönmek zorundadır.

Azmi ve öfkesi ile boyka adeta yeniden dirilir O yaralı olsa  da dünyanın en iyi dövüşçüsü olduğunu inanır Hapishaneler arası dövüş turnuvasına katılabilmesi için önündeki tek engel olan saykoya meydan okur ve en iyi dövüşçülerin katıldığı turnuvada kendine yer bulur.Sürekli artan temposuyla inanılmaz dövüş sahneleriyle sürükleyici konusuyla izlenmesi gereken bence en iyi dövüş filmlerinden biri.

Dövüş sanatları ustası olan Scott Adkins bu filmdeki rolünde hiç zorlanmamış olsa gerek filmde kullanılan teknikler adeta gercek bir dövüş müsabakası izliyormuş hissi veriyor Film konusuyla içeriğiyle oyunculukları ile birlikte sert bir film imajı veriyor izleyecek olanlar için bu bilgiyi vermekte fayda var özellikle Kolombiyalı ile olan final mücadelesi Nefesleri kesen türden aksiyon tutkunu iseniz ışıkları kapatıp filmi başlatmanız yeterli

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)