Son Dakika Haberler

Yengeç burcunun değerli madeni | Yengeç burcunun değerli taşları

Yengeç burcunun değerli madeni | Yengeç burcunun değerli taşları
Okunma : 2 Yorum

Yengeç Burcu (22/23 HAZİRAN – 22/23 TEMMUZ) Yengeç burcunun değerli madeni? Yengeç burcunu temsil eden değerli taşlar ve madenler neler? Burç severler tarafından merak edilen tüm detaylar haberimizde.. İşte Yengeç burcunun değerli madeni..

YENGEÇ BURCUNUN DEĞERLİ MADENİ

YENGEÇ BURCU (22/23 HAZİRAN – 22/23 TEMMUZ)

MADENİ:  GÜMÜŞ, TEBEŞİR, SELENİT

RENGİ:  GÜMÜŞ, PEMBE, EFLATUN, MOR

BİRİNCİL TAŞLARI:  AYTAŞI, GÜL KUVARS, BEYAZ VE PEMBE İNCİ, AKİK, YAKUT, YEŞİM, ZÜMRÜT

İKİNCİL TAŞLARI: ANJELİT, AVENTURİN, DAĞ KRİSTALİ, JİPS, KALSEDON, KALSİT, KAPLANGÖZÜ, KRİSTAL KUVARS, KRİZOKOL, KRİZOPRAZ, LABRADORİT, PİRİT, RODOKROSİT, RUBELLİT, RUTİLLİ KUVARS, SEDEF, SELENİT, SODALİT

YENGEÇ BURCU VE OĞLAK BURCU UYUMU?

Birbirlerinin 180 derece zıttı olan bu iki karakter ilk başlarda zorluk çekebilirler. Farklı kişilikler olmaları sorun olsa da evliliklerin kurduğu genellikle bu zit burçlar olur. Kendilerinde eksik olan yönleri partneri tamamladığı için evlenince bir bütün olurlar.

Yengeç burcu duygusal düşünürken, Oğlak burcu analitik bir düşünce yapısına sahiptir. Yengeç’ler sevdiği zaman her şeyden kalır. Oğlak her zaman temkinli olur ve mantığında dinler. Ayrıca romantik olan Yengeç burcu kendi gibi duygusal birini arar. Oğlak ise romantik olmaya çok uzaktır. İki burçta bu farklara rağmen eksikliklerini birbirlerinden tamamlarsa uyumlu bir çift olurlar.

AKREP s Habernet

YENGEÇ BURCU VE AKREP BURCU UYUMU?

Akrep’in nefretinden, intikam ateşinin sıcaklığında yanan hayatlardan sıkça bahsedilir ama FBI verileri en psikopat burç hanesine Yengeç’in adını layık görür! Sizce de buradan karanlık bir birliktelik ya da kara gün dostluğu çıkmaz mı? Bu iki duygu bolluğu içinde yaşayan insandan harika bir çift olur! İkisi de sevdiğine, güvendiğine uzanan eli kırar, sahiplenmek konusunda destan yazar! Birbirlerine bir kez güvenen ikili sonsuza dek birbirinin arkasını kollar, sahip oldukları sezgilerini birleştirip gücüne güç katar!

BAŞAK s Habernet

YENGEÇ BURCU VE BAŞAK BURCU UYUMU?

Yengeç’in bir çırpıda silip atamayacağı, başına dert açsa dahi kurtulamayacağı geçmiş anıları, nostaljik öyküleri vardır! Bunlar yüksek duvarlarla çevrili prensipli bir yaşam sürmesini, sahip olduğu değerler sistemine uyumlu bir hayat yaşamasını sağlar! Başak da gelenekçidir, toplumun refahını düşünür, insanlık yararına işler yapmak için didinir! Hiçbir şey uğruna göz ardı edemeyeceği katı kuralları olan Başak ve Yengeç birbirlerini sahip olduklarına sahip çıkmak, sorumluluklarına tabi yaşamak, çevresine yardım etmek ve sevdiklerini korumak konularında motive ederler! Kurdukları bu uyumlu arkadaşlıkta çevrelerinde olup bitene birlikte şaşırır, birbirinin dilinden anlarlar!

BOGA s Habernet

YENGEÇ BURCU VE BOĞA BURCU UYUMU?

Yaşamına yabancı sokmayan, şefkatini eksik etmediği sevdikleriyle ortaklaşa bir yaşam kuran, doğanın içinde olmayı, yeşili, çiçeği, böceği sevip çok sevdiği ruh eşiyle yaşamını birleştirip aile kurmak isteyen Boğa, tüm bu taleplerinde Yengeç ile aynı bakış açısını paylaşır. Ayrıca Yengeç de Boğa gibi hem bereketli hem de tutumludur. Mutfağında pişen yemek olası Tanrı misafirlerine yeter, her iki burç da uzunca masalar etrafında sevdikleriyle buluşup doyasıya yemek yemeyi sever!

YORUMLAR (2)

  1. Kanlı Ay tutulmasının Yengeç burcuna etkisi nedir? – Habernett – Habernett diyorki:

    […] Ay tutulmasının Yengeç burcuna etkisi nedir?  Yengeçlerin en büyük destekçisi aileleri olacak. Aileden gelecek maddi bir destekle keyiflenecekler. İş […]

  2. 18 Ocak 2022 Yengeç Dolunayı etkileri neler? Astrolog Gamze Sucu » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Yengeç dolunayında, hassasiyetimiz yüksek olur, duygusallık, alınganlık, kırılganlık gün yüzüne çıkar. […]