Son Dakika Haberler

Yedi Yaşam filminin yorumları | Yedi Yaşam filminin konusu

Yedi Yaşam filminin yorumları | Yedi Yaşam filminin konusu
Okunma : Yorum Yap

Yedi Yaşam filminin yorumları, Yedi Yaşam filminin konusu vakit geçirmek isteyenler tarafından merak edildi. film araştırmasına giren izleyiciler için Yedi Yaşam filminin gerçek izleyicisi, yorumlarını paylaştı. İşte Yedi Yaşam filminin yorumları ve Yedi Yaşam filminin konusu

Orjinal ad: SEVEN POUNDS
Yapım yılı: 2008
Tür: dram romantik
Süre: 123 dk
İmdb: 7.8
Yönetmen: Gabriele Muccino
Oyuncular: Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Ezra Turner, Barry Pepper, Octavia Spencer, Micheal Ealy

YEDİ YAŞAM FİLMİNİN YORUMLARI, YEDİ YAŞAM FİLMİNİN KONUSU

Ödül:Film dalında en iyi erkek oyuncu, film dalında en iyi kadın oyuncu ödülü, bet en iyi erkek oyuncu
Filmimiz eskilerin tabiriyle ciğer yakan türden. Olayları ele alışı, işlediği örgü ağıyla Film başından sonuna sizi içine çekiyor. Will Smith in oyunculuğunu Zirveye çıkardığı yedi yaşam İzleyiciye duyguları ön planda tutan izlenmesi gereken güzel bir film sunmayı başarıyor.

Aldığı en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu ödülleri ile başarısını kabullendirmiş durumda. Yedi yaşam Ben Thomas’ ın (Will Smith) Başından geçen bir kaza sonucunda ailesini yaşam sevincini yitirmesi ile başlıyor. Hayatına yeni bir anlam katmaya çalışın ben in filmin isminden de anlaşılacağı üzere yedi yaşama dahil olmasını ele alıyor. Ve bu kişilerden kalp hastası olan Emily (Rosario Dawson) e aşık oluşunu.

Aslında yapacağı her şeyi planlayan ve uygulamaya başlayan Ben Thomas’ ın zorlayan tek şeyde bu aşk sanırım. Kaybettiği değerleri tekrar hissetmeye başlayan ben zorlansa da yaptığı karmaşık ve çılgınca planı faaliyete geçirmek için kendini feda ediyor. Gerçek sevgi için fedakârlığın sınırlarının zorlandığı, yaşamın anlamının ve bedelinin iyi bir oyuncu kadrosuyla anlatıldığı ailecek izleyebileceğiniz harika bir film 2008’de piyasaya çıkan film bence kült olmayı hak ediyor eğer duygusal bir insansanız peçetenizi yanınıza alın derim çünkü ağlamak içten bile değil iyi seyirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)