Son Dakika Haberler

X Men Başlangıç filmi yorumları | X Men Başlangıç filmi konusu

X Men Başlangıç filmi yorumları | X Men Başlangıç filmi konusu
Okunma : Yorum Yap

X Men Başlangıç filmi yorumları, X Men Başlangıç filmi konusu film araştırması yapanlar tarafından araştırılıyor. Film haznesine yeni bir heyecan katmak isteyenler yorumlara ve İMDB puanlarını esas alıyor. İşte X Men Başlangıç filminin yorumları ve X Men Başlangıç filmi konusu

Orjinal ad: X-MEN ORIGINS WOLVERİNE
Yapım yılı: 2009
Tür: aksiyon macera
Süre: 119 dk
İmdb: 6.7
Yönetmen: Gavin Hood
Oyuncular: Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber, Lynn Collins, Taylor Kitsch, Danny Huston

ss 3 scaled s Habernet

X MEN BAŞLANGIÇ FİLMİ YORUMLARI – X MEN BAŞLANGIÇ FİLMİ KONUSU

X Men Başlangıç filmi Marvel’in önce çizgi roman olarak sunduğu gelişen teknolojiyle beraber sinematik evrene geçiş yaptırdığı ilk kurgulardan olan X-men ekibinin en önemli üyesi olan Wolverine hak ettiği gibi kendi özgü kurgusu ile karşımıza çıkıyor. X-men başlangıç bence en iyi x-men filmi olmaya aday. Film özgün olması ve olayların anlatılış biçimi ile diğer x-men filmlerine göre daha iyi ve Hugh Jackmanın her zamanki gibi harika oyunculuğu filmi tadından doyulmaz bir aksiyona dönüştürmüş durumda.

Zaten Wolverine Hugh Jackmanla özdeşleşmiş durumda. İlerde filmin farklı versiyonları olursa bu karakteri oynayacak kişi kesinlikle rolde bir Hugh Jackman gölgesi hissedecektir. Adam duruşuyla bile ben wolverinem diyor zaten. Oynadığı her filme kendinden bir şeyler katmayı başarıyor. Prestij, tutsak, muhteşem showman Aktörün izleyebileceğiniz farklı filmleri. X-menin oluşumundan da Öncesine gideceğimiz filmde logan ın Bir Mutant olarak büyümesini ve değişimini izliyoruz.

X Men Baslangic FLM s Habernet

Normal bir insan gibi yaşamak isteyen Logan girdikleri son çatışmada masum insanların zarar görmesi sonucu ekibine ve kardeşi sabretooth a Sırtını döner. Kendi yoluna gider. Fakat onunla ilgili planları olan stryker Loganın peşini bırakmaz. Bir orman evinde sevdiği kadın kaylayla Mutlu bir hayat sürdüren Logan eski dostlarıyla karşılaşmasıyla her şey yine altüst olur sevgilisinin öldürüldüğünü düşünen Loganı artık hiçbir şey durduramaz ve şeytanla (stryker) anlaşma yapar.

Ödülü aynı zamanda ölümünü getirecek olan adaman tiyumdur. Logan artık durdurulamaz ve Çelik’ten de güçlüdür intikam için yola çıkan Logan aslında gerçeğin çok farklı olduğunu öğrendiğinde artık geri dönülmez bir yola girdiğini anlayacaktır sihir aksiyon aşk savaş… Yeterince tatminkar bir film iyi seyirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)