Son Dakika Haberler

WhatsApp’a kapak fotoğrafı özelliği geliyor

WhatsApp’a kapak fotoğrafı özelliği geliyor
Okunma : Yorum Yap

Whatsapp’a kapak fotoğrafı özelliği geliyor… Whatsapp’ta yaşanacak değişimleri anbean takip eden site WABetaInfo, uygulamanın getirmeyi planladığı yeni özellikler hakkında kullanıcıları bilgilendirdi.

WHATSAPP’A KAPAK FOTOĞRAFI ÖZELLİĞİ GELİYOR

ÖNCELİKLE İŞLETME HESAPLARINA SUNULACAK

WhatsApp Business kullanıcıları için denenmeye başlanan yeni özellik ile öncelikli olarak işletme hesaplarında kapak fotoğrafı eklenebilmesinin yolu açılacak. Böylelikle Whatsapp, diğer sosyal medya uygulamalarına benzerlik olarak bir adım daha yaklaşmış olacak..

İSTENİLDİĞİ GİBİ DÜZENLENECEK

İşletme ayarlarında bir de kamera ikonu bulunacak. Bununla birlikte profil fotoğrafınızı değiştirebildiğiniz gibi kapak için de yeni fotoğraf çekebilir ya da galerinizde bulunan fotoğraflardan birini seçebilirsiniz. Böylelikle hesabınızı ziyaret ederek profilinizi görüntüleyen kullanıcılar kapak fotoğrafınızla da karşılaşacak.İlerleyen zamanlarda ise bu özellik tüm kullanıcılara sunulacak..

WhatsApp'a kapak fotoğrafı özelliği geliyor

GRUP SOHBETLERİNDE YENİ DÖNEM

Öte yandan uygulamada yürürlüğe girmesi beklenen bir diğer özellik de grup sohbetlerinde yaşanacak. Grupta yer alan yöneticilere ekstra haklar sunmayı planlayan özellikle birlikte grup içerisinde grup kurulabilecek. Bu sayede grup üyeleri de sohbete davet edilerek katılabilecek ve kalabalık gruplardaki yönetim kolaylaştırılacak..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)