Son Dakika Haberler

Web sitesi fiyatları | Web sitesi fiyatını etkileyen önemli başlıklar

Web sitesi fiyatları | Web sitesi fiyatını etkileyen önemli başlıklar
Okunma : Yorum Yap

Web sitesi html kodlar ile yazılan ya da belli bir şablon üzerinden yürütülen içerisinde resim, müzik, şablonlar, video bulunan çoklu bir kod ağ evidir. Belirlenen sitede birbiri ile ilişkilendirilmiş ve aralarında köprü kurulmuş butonlardan meydana gelir.

Web Sitesi Fiyatları

 Butonlara tıklandığı zaman gidilmek istenilen adrese link vasıtası ile gidilmektedir. Böylelikle tek bir tuş hamlesi ile istediğiniz internet adresine erişim sağlayabilirsiniz. Web sitesi fiyatları tasarlanan siteye göre değişim gösterir. Web sitesi yaptırmak için karar verdiyseniz ve arayışa geçtiyseniz farklı farklı firmalardan ve ya internet üzerinden web sitesi fiyatları hakkında farklı ve değişken fiyat aralıkları görmeniz muhtemeldir.

Web tasarım fiyatları istediğiniz tasarım ya da özel isteklere göre değiştiğinden dolayı ve sektörün insan emeği ile yapılan hizmet sektörü kategorisinde bulunulmasından dolayı sabit bir liste fiyatı yoktur.

Web sitesi fiyatını etkileyen önemli başlıklar nelerdir?

  • Yapılacak olan web sitesinin özgün ya da hazır kalıp sitelerinden yapılmış olması
  • Android ve ya ios ile birlikte sitenize erişim sağlanabilmesi
  • Kullanılan web sitesinin ara yüzünün sade ve anlaşılır olması
  • Kurumunuza ya da işlerinize ait ek modüller
  • Kullanıcı yorumları toplu bir şekilde mail alma ya da gönderme seçeneğinin olması
  • Seo çalışmasının yapılması ve takibinin yapılması
  • Web sitenizin gerekli hosting alanınızın sağlanması

Yapılacak olan sitenin özgün olması sitenizi her yönden üst sırada tutulmasına ve Google tarafından sizi bir üst adıma taşıyacak olan önemli etkendir. Günümüz hayat koşullarında %71 telefon ile bağlantı sağlanırken bilgisayar ve tablet de ise bu oran %29’dur. Yapılacak olan sitenin mobil uyumlu olması android ve ya İos telefonlara indirilmesi sizin yararınıza olacaktır.

Kullanılan web sitesinin sade ve anlaşılır olması sitenizi ziyaret eden kullanıcı bunaltmamalı ve sıkmamalıdır. Kullanacağınız renklerin geçişi ve uyumu yazı fontlarının büyüklüğü ve stili kullanıcı için büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı web sitesi fiyatları araştırması yaparken bunlarda göz önünde bulundurulması gereken başlıca konulardandır.

Web sitesini yaptık ve bitti sonrasında geliştirmeyip üzerinde çalışmayıp sonuç almayı beklemek anlamsız olacaktır. Web sitesi yapılıktan sonra üzerinde seo çalışması yapıp güncelleme, yenileme ve Google tarafından fark edilip yapmış olduğunuz iş kolunda üst sıralarda yer alabilmeniz için titizlikle ve ciddiyetle seo çalışması yapmak önem belirtmektedir. Tüm bu başlıklar incelendiğinde web sitesi için özenli ve titiz çalışma gerektiği üzerinde durulup bir bebek gibi gelişmesi ve büyümesini gözlemleyip üzerinde çalışılması gerekir.

Web Sitesi Hazırlanmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Yapmak istediğiniz web sitesi nasıl aratılır? Müşteri kitleniz kimler olacak? Hangi konu başlıkları ile öne çıkacaksınız? Hangi kitleye hizmet vereceksiniz bunlar bir web sitesi hazırlanmadan önce dikkat edilmesi gereken konu başlıklarındandır. Tüm bu soruların cevabını yine iyi düşünülmüş bir seo çalışması ile mümkün hale getirebilirsiniz. Sitenizde bir ürün satacaksanız kullanıcı bu ürünü nasıl aratır hangi soru başlıklarını kullanılır bunlara dikkat etmek gerekir. Markanızı öne çıkarmak için bu çalışmalara önem vermeniz gerekir.

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Web siteleri için fiyat söylemek çok sağlıklı bir bilgi olmayacaktır. Siteye verilen önem ve uğraşlar gerek Seo çalışması gerek sitesinin iç tasarımı biçilecek olan fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Sitenizin özgünlüğü ve sitenize gelecek olan ziyaretçi sayısı istediğiniz kitleye göre fiyatlarda değişim ve farklılığı gösterecektir. Web sitesi fiyatları araştırmasının iyi yapılması gerekli olan bilgileri iyi edinmeniz gerekir. Tahmini olarak domain + hosting 500 TL ve üzeri olabilir.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)