Son Dakika Haberler

Ünlülerin yeni kazanç kapısı

Ünlülerin yeni kazanç kapısı
Okunma : Yorum Yap

Ünlü isimlerin yeni gelir kapısı gündem oldu. Kişiye özel videolarla, doğum günü gibi özel kutlamalar, tebrik ve karşı tarafa iletilmek istenen özel mesajlar artık ünlü isimler tarafından iletiliyor. Bu sistem ünlü sanatçılara dudak uçuklatan paralar kazandırıyor. Yılmaz Vural ve Cengiz Kurtoğlu’ndan sonra bu kervana Serdar Ortaç da katıldı.

ÜNLÜLERİN YENİ KAZANÇ KAPISI

Serdar Ortaç konuya dair; Günaydın yazarı Tuba Kalçık’a konuştu. Ortaç “Maksadım para kazanmak değil, insanları mutlu etmek… Yaklaşık bir yıldır bir sosyal medya platformu ile anlaşarak sevenlerime özel videolar çekiyorum. Doğum günlerini kutluyorum, küs olan çiftleri barıştırıyorum, yani benim aracılığımla karşı tarafa istedikleri özel mesajı iletiyorlar. Videolarımda bazen küçük bir bölüm de olsa şarkı da söylüyorum. Ayda ortalama 100 video çekiyorum. Bana büyük bir ilgi var. En çok video’su istenen ünlü isim benim.

PARAYI YIL SONUNDA ALACAK

Sevenlerimin hepsi özel ve onları mutlu etmek için de bu platformla iş birliği yapıyorum. Videolar karşılığında belli bir ücret ödeniyor. Bana yıl sonunda ödenecek. Ben videoları para kazanmak için çekmiyorum, önemli olan sevenlerimin özel olduğunu onlara göstermek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)