Son Dakika Haberler

Uçuşlar başladı mı? THY-Pegasus uçuşlar ne zaman başlayacak?

Uçuşlar başladı mı? THY-Pegasus uçuşlar ne zaman başlayacak?
Okunma : Yorum Yap

Türk Hava Yolları (THY) ve Pegasus uçuşlar ile ilgili açıklamada bulundu. Olumsuz hava şartları nedeniyle İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı iptal olan uçuşlar listelendi. İşte, iptal olan uçak seferleri…

UÇAK SEFERLERİ İPTAL Mİ?

Son dakika bilgisine göre Türk Hava Yolları, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın 04.00’a kadar tüm uçuşlarını durdurdu.
THY’den yapılan açıklamada; ”Değerli yolcularımız,

İstanbul’da yaşanan hava muhalefeti nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı kalkış/varışlı uçuşlarınızla ilgili güncel bilgiye uçuş sorgulama ekranlarımızdan uçuş numaranız veya parkurunuzu sorgulayarak ulaşabilirsiniz. Uçuşları iptal olan yolcularımız uçuş aksaklıkları sayfasında yer verilen haklardan yararlanabilir, işlemlerinizi çağrı merkezimiz, satış ofislerimiz, mobil uygulamalarımız ve web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.” denildi.

Türk Hava Yolları ise kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle (25 Ocak) 04.00’a kadar İstanbul Havalimanı’ndan tüm uçuşlarını durdurdu.

İstanbul’da etkisini arttıran yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Havalimanı’nda iniş ve kalkışlar 18.00’a kadar durduruldu. Havalimanına iniş yapmak için havada tur atan ve yakıt kritiğine giren THY 16 uçağı başka havalimanlarına yönlendirildi. Öte yandan Türk Hava Yolları, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın 04.00’e kadar tüm uçuşlarını durdurdu.

İstanbul Havalimanı’nda iniş ve kalkışların iptal saati 13.00’e kadar uzatıldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)