Son Dakika Haberler

Twitter’dan yardım çığlığı atmıştı! Gökçen Ocak saldırıya uğradı

Twitter’dan yardım çığlığı atmıştı! Gökçen Ocak saldırıya uğradı
Okunma : Yorum Yap

Eşinin amcası Fuat Ocak tarafından özlü şiddet, tehdit ve tacizlere maruz kalan Gökçen Ocak, tekrar saldırıya uğradı.

ÖNÜ KESİLDİ, SALDIRIYA UĞRADI

Gökçen Ocak, dün gece yine saldırıya uğradığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden 1 haftadır aldığı tehditleri ve yaşadıklarını anlatan Ocak, dün akşam ise fiziki saldırıya uğradı.

Fuat Ocak ve eşi tarafından yolunun kesildiğini belirten Ocak, yaşadığı dehşeti paylaşırken “Bizi öldürmeye yemin ettiler. Ölmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Gökçen Ocak şunları söyledi:

Can tehlikem var kapımın önünde polis olmasına rağmen saldırdılar eşimin benim kaynımın hepimizin yüzü gözü kan içinde bu gece bizi öldürmeye yemin ettiler.

Annemlerin evine giderken yolun Fuat ocak ve karısı tarafından kesildi üzerimize saldırdılar kapıda 2 polis olmasına rağmen korkusuzca sardırdılar 1 aydır burada can güvenliğim yok diyorum!

Eşimin kardeşinin kafasına tüple vurdular TÜPLE! Bu gece sağ çıkamıcam çok korkuyorum.

Neden bu kadar yapılan suçun cezası yok? Bu insanlar bundan güç alıyor korkmuyorlar ama ben korkuyorum! Dün 5 yaşındaki kızımın yanında beni dövdüklerinde sadece yapma nolur kızım görüyor diye yalvarabildim.”

SC s Habernet

SOSYAL MEDYADAN YARDIM ÇIĞLIĞI ATMIŞTI

İstanbul Maltepe’de yaşayan Gökçen Ocak, eşinin amcası Fuat Ocak tarafından aylardır tehdit ve tacizlere maruz kaldıklarını öne sürerek sosyal medyadan yardım çağrısında bulunmuştu.

Yaşadığı korkunç olayları anlatan Ocak yaptığı paylaşımla yetkililerden yardım istemiş, genç kadının paylaşımı sonrası Twitter’da #FuatOcakTutuklansın hashtagi gündem olmuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)