Son Dakika Haberler

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha’nın resmi olarak evli olmadığı iddia edildi

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha’nın resmi olarak evli olmadığı iddia edildi
Okunma : Yorum Yap

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile evlenildiği düşünülen Tülin Şahin’in resmi olarak evli olmadığı ortaya çıktı. Yine iddiaya göre, çift arasında yaşanan kriz nedeniyle Tülin Şahin,   bebeğini babasına göstermeme kararı aldı.

RESMİ EVLİ DEĞİLLER

Sabah’ta yer alan habere göre: Kasım 2019’da kızı Siena Leyla’yı kucağına alan Tülin Şahin, Pedro de Noranha ile anlaşamayarak ayrıldı. Ayrılığın ardandan gerçek ortaya çıktı. Pedro de Noronha ile Tülin Şahin’in resmi evliliklerinin olmadığı ortaya çıktı.

bomba iddia tulin sahin in pedro de noronha ile 13489104 8933 m s Habernet

TÜLİN, EŞİNE KIZINI GÖSTERMİYOR MU?

Bir çocukları olan çift kızları Siena Leyla için mahkemelik oldu. Noronhna, iş için Portekiz’e gitti, kızları Siena Leyla ise annesiyle birlikte kaldı. İddiaya göre, Şahin, Noronha’yı bebeğini göstermemekle tehdit etti. Noronha, yurt dışından sesli ve görüntülü olarak kızıyla görüşmek istese de aramalarına yanıt alamadı.

bomba iddia tulin sahin in pedro de noronha ile 13489104 8939 o s Habernet

MAHKEME, NORONHA’YI HAKLI BULDU

Aile Mahkemesi’ne başvuran Noronha, Şahin’in kızı ile görüşmesine engel olduğunu, kendisini kızlarının soyadını değiştirmekle tehdit ettiğini iddia etti. Çocuğuyla iletişim kurmak isteyen Noronha’nın talebini kabul eden mahkeme, her ayın ilk yedi günü her gün saat 12.00 ile 17.00 saatleri arasında babasının çocuğuyla iletişim kurmasına karar verdi.

bomba iddia tulin sahin in pedro de noronha ile 13489104 4365 m s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)