Son Dakika Haberler

Tuğba Keleş ölmeden önce Gülay Mübarek’ten yardım istemiş

Tuğba Keleş ölmeden önce Gülay Mübarek’ten yardım istemiş
Okunma : Yorum Yap

Adana’da sürekli tehdit ve taciz ettiği kasiyer Tuğba Keleş’i çalıştığı markette öldürdükten sonra silahı kendine doğru ateşleyen Erdoğan Küpeli kaldırıldığı hastanede öldü.

20 GÜN ÖNCE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Küpeli, Tuğba Keleş’in 20 gün önce tehdit, takip ve taciz edildiği için şikayetçi olmasıyla yeniden gündeme geldi. Tuğba Keleş, Erdoğan Küpeli tarafından yolu kesilerek kaçırılmaya çalışıldığını, ağabeyi Muhammed Keleş tarafından kurtarıldığını vurgulamıştı.

Muhammed Keleş kardeşini kaçırmaya çalışan Erdoğan Küpeli’den kardeşi ile birlikte şikayetçi olurken, Küpeli savcılıktan serbest kalmıştı.

TUĞBA’YI ÇALIŞTIĞI MARKETTE VURDU

Tahliye edildikten sonra ilçedeki bir yerel gazetenin dağıtım işinde çalışmaya başlayan Erdoğan Küpeli, bugün saat 11.00 sıralarında Tufanpaşa Mahallesi’ndeki bir markete gelerek, arkadaşlık teklifine olumsuz yanıt veren kasiyer Tuğba Keleş’i vurdu. Keleş hayatını kaybederken, Küpeli aynı tabancayla intihar girişiminde bulundu.

Tuğba’nın ölüm haberi üzerine daha önce Erdoğan Küpeli’nin hedefi olan ve şikayetiyle ceza almasını sağlayan Gülay Mübarek Twitter hesabından adeta isyan etti.

“ÖLÜYORUM ÜZÜNTÜDEN, SİNİRDEN”

Gülay Mübarek paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

* Ölüyorum üzüntüden sinirden. Erdoğan Küpeli, Tuğba Keleşi vurmuş, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış. Erdoğan Küpeli 4 yıl boyunca beni taciz ve tehdit etmişti uzun mücadele sonunda 8 yıl 6 ay ceza almıştı ama ceza daha onanmadığı için tutuksuzdu. Bugün Tuğba’yı vurdu.

* Bu adama bana yaptıkları için 8 yıl 6 ay ceza verdiniz ama tutuklamadınız. O da bundan cesaret alarak uzun süredir taciz ve tehdit ettiği Tuğba Keleş’i vurdu. Kendine de sıkmış umarım geberirsin Erdoğan Küpeli. Tuğba, sana söz sen iyileş beraber saracağız yaralarımızı.

“TUĞBAYLA BUGÜN KONUŞACAKTIK”

Erdoğan Küpeli’nin vurduğu Tuğba 1 ay önce bana yazmış ama öyle yoğun ki dm görmemişim. Daha dün başka iletişim kanallarından bana ulaşmaya çalıştı, biz bugün konuşacaktık Tuğba ile. Konuşup neler yapabiliriz diye bakacaktık . Tuğba bugün vuruldu Erdoğan Küpeli vurdu onu.

“DÜNYAYI KARŞINA ALIYORSUN AMA…”

Ben söyledim bu adam katil dedim. Beni öldürmeye geldi 4 sefer dedim. 4 sene içinde 5 kere ev değiştirdim ben. Bu adam beni bulsaydı beni de vuracaktı. Yaşıyor olmamın tek sebebi sadece şans. Tuğba’yı vurdu ama katil Erdoğan Küpeli. Tutuklamak için yeterlidir umarım.

4 yıl boyunca mücadele etmediğin alan ve kişi kalmıyor. Dünyayı alıyorsun karşına, tırnaklarınla kazıya kazıya ceza aldırıyorsun ama hukuk sana diyor ki sen biraz daha dışarda kal bak bakayım taciz edecek vuracak kadın kalmış mı?” DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)