Son Dakika Haberler

Tugay Adak kimdir? Tugay Adak neden intihar etti?

Tugay Adak kimdir? Tugay Adak neden intihar etti?
Okunma : Yorum Yap

Kartepe’nin henüz 20li yaşlarında olan CHP’li genç meclis üyesi Tugay Adak, intihar etti.  Tugay Akay, dün gece saatlerinde, kendisini İzmit 42 Evler’de bulunan Fatma Seher Kara Köprüsü’nden aşağı bıraktı.  Ağır yaralanan Adak, SEKA Devlet Hastanesi kaldırıldı. 

TUGAY ADAK KİMDİR?

Tugay Adak, 1993 yılında ’te doğdu. İlköğretimimi Sarımeşe İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise hayatına Köseköy Endüstri Meslek Lisesinde devam eden ve hayatına Üniversitesi PetroKimya ve Rafineri Bölümünde devam etmekteydi. 2014 yılından itibaren Cumhuriyet Halk Partisi Kartepe İlçe Örgütünde aktif siyasete devam eden Adak, Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı ve Gençlik Kolları Kurultay Delegeliği yapmaktaydı.

EKONOMİK SIKINTILAR ONU BU YOLA İTMİŞ OLABİLİR

Tugay Adak hem İzmit’te, hem de Kartepe’de çok sevilen beyefendi ve saygılı bir gençti. Bir seçim kampanyası sırasında, partisi CHP için afiş asarken düşerek tek gözünü kaybetmişti, diğer gözünde de yüzde 30 görme kaybı vardı. Tugay Adak’ın neden intihar ettiği bilinmiyor ancak son dönemde ekonomik sıkıntılar yaşadığı söyleniyor. Uzun bir süredir işsiz olan ve iş bulamayan genç ismin intiharı yürekleri dağladı. Tugay Adak’ın ölümü sevenlerini çok üzdü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)