Son Dakika Haberler

Tedavi gören çocuklara 23 Nisan sürprizi

Tedavi gören çocuklara 23 Nisan sürprizi
Okunma : Yorum Yap

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, kanser hastası oldukları için odalarından çıkmayan çocuklar için sürpriz düzenlendi. İp yardımıyla duvara tırmanan genç grup, pencereden çocuklara sürpriz yaptı.

TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Mağara Araştırmaları ve Spor Topluluğu ile Uludağ Elektrik Dağıtım Şirketi (UEDAŞ),23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’nci yıl dönümünde odalarından çıkamayarak kutlamalara gidemeyecek çocuklara özel bir sürpriz organize etti.

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’nde tedavi altında olan ve odalarından dışarıya çıkamayan çocuklar adına çeşitli hediye ve sürprizler hazırlandı.

Duvardan tırmanarak, camdan hediyeler verdiler

Gerekli güvenlik ekipmanlarıyla beraber süper kahraman kıyafeti giyen öğrenciler, çocukların kaldığı odalara tırmanarak çeşitşi hediyeler verdiler. Pencereden dışarı baktıklarında süper kahraman kıyafetiyle hediyeler verildiğini gören çocuklar büyük mutluluk yaşadı.

Bu güzel projeye ev sahipliği yapan Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, “Bildiğiniz gibi üniversitenin önemli görevlerinden birisi de topluma hizmettir. Bu anlamda toplumun her kesimi ile iş birliği yapıyoruz. Uludağ Elektrik ile bu yıl 23 Nisan’ı hastanemizde geçirecek olan yavrularımızı sevindirmek adına hediye dağıtımı yaptık. Bu duyarlılığa dahil olan herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)