Son Dakika Haberler

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerine kavuştu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerine kavuştu
Okunma : Yorum Yap

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu kızları Lalin’e kavuştu. Kenan İmirzalıoğlu kızına Lalin ismini koymuştu.

HASTANE KATINI KOMPLE KAPATTI

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal dün gece özel bir hastanede suda doğum yaptı. Kızları Lalin‘in doğduğu hastanede bir katı komple kapatan çift sadece doktor ve hemşirelerin girişine izin veriyor. Misafir ve aile için ise 5 ayrı oda tutuldu. Kenan İmirzalıoğlu’nun doğumdan sonra tüm hastane personeline çikolata ikram ettiği öğrenildi.

sinem kobal

bebek resimleri

LALİN İSMİNİN ANLAMI NEDİR? LALİN NE DEMEK?

Lalin isminin anlamı, eski dilde parlak kırmızı anlamına geliyor. Aynı zamanda Kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan. Yakut kırmızısı anlamlarını taşıyor.

Lalin ismi Kur’an-ı Kerim’de geçer mi?

Lalin isminin Kur’an-ı Kerim’de bulunmamaktadır.

Lalin isminin analizi

L Güçlü ve iktidara düşkün. Ayrıca gücünüz ve hırsınız sayesinde de sürekli olarak her işte başarılara imza atıp kazanıyorsunuz. Lider kişiliğiniz hemen her toplumda fark edilebilecek düzeyde.

A Sakin bir kişiliğe sahip olmanız nedeni ile çözüm üretme yeterliliği çok yüksek birisiniz. Bu durum da sizin çevrenizdeki güvenilirliğinizi artırıyor. Kararlarınıza hep saygı duyuluyor.

L Güçlü ve iktidara düşkün kişiliktesiniz. Ayrıca gücünüz ve hırsınız sayesinde de sürekli olarak her işte başarılara imza atıp kazanıyorsunuz. Lider kişiliğiniz hemen her toplumda fark edilebilecek düzeyde.

İ Planlı ve programlı kişiliğiniz sayesinde kariyerinizde her zaman iyi yerlere geliyorsunuz. Bunun yanında yardımsever tavırlarınız sayesinde herkes tarafından beğenildiği gibi yeni ortamlara da çabuk uyum sağlıyorsunuz.

N Saf ve temiz kişiliğiniz sayesinde içinizde hiçbir zaman kötülük yok. Sabırlı olmanız ile de dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Doğal davranışlar sergilemeniz ile de sağlam kalıcı arkadaşlıklar edinmeyi başarıyorsunuz.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)