Son Dakika Haberler

Sinan Akçıl’ın sevgilisi Nez hamile mi?

Sinan Akçıl’ın sevgilisi Nez hamile mi?
Okunma : Yorum Yap

Sinan Akçıl hakkında çıkan iddialara göre Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’dan Azeri sevgilisi yüzünden ayrıldı. Azeri psikolog olan Nez’in hamile olduğu bu nedenle Kıratlı’dan ayrılmak zorunda olduğu iddiası ortaya atıldı.

SİNAN AKÇIL’IN SEVGİLİSİ NEZ HAMİLE Mİ?

Sinan Akçıl’ın sevgilisi Nez hamile mi? Sorularının ardından Nez isimli kadının Azeri bir psikolog olduğu öğrenildi. Nez kimdir, nerede ve kaç yaşında araştırmaları başladı. Sinan Akçıl’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Azeri Nez hakkında internette bir bilgi bulunmuyor.

Zamazingo_Şey adlı magazin sayfasında Nez isimli kadına ait fotoğraf paylaşıldı.

Sinan Akçıl sevgilisi Nez

Burcu Kıratlı Sinan Akçıl

“KISKANÇLIKLARDAN BUNALDIM”

Yakın çevresine “Burcu’nun kıskançlıklarından çok bunaldım” diye dert yandığı öne sürülen ünlü müzisyenin, bu süreçte gönlünü Azeri güzele kaptırdığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

İDDİALARA YANIT GELDİ

Basına yansıyan ihanet iddialarının ardından Sinan Akçıl sosyal meda hesabından bir açıklama yayınladı. İddiaları yalanlayan Akçıl, şöyle konuştu;

1 8 s Habernet

Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamladı. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde rol alan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış; daha sonra bu merkezde 2 yıl boyunca kadrolu oyuncu olarak çalışmıştır.

Oyunculuk kariyerinde ilk olarak “Mustafa Kemal’im” ve “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” tiyatro oyunlarıyla seyirciyle buluşan Burcu Kıratlı “Su ve Ateş”, “Peri Masalı”, “Bizim Hikaye”, isimli bir çok sinema filmi projesinin yanı sıra “Elde Var Hayat” ve “Diriliş Ertuğrul” Tv dizilerinde yer aldı.

Aşk ve Mavi (TV Dizisi 2016-2018)
Diriliş Ertuğrul (TV Dizisi 2014-2016)
Bizim Hikaye (Film 2015)
Peri Masalı (Film 2014)
Su ve Ateş (Film 2013)
Elde Var Hayat (TV Dizisi 2010-2011)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)