Son Dakika Haberler

Simpson kehanetlerinde Beyrut patlaması

Simpson kehanetlerinde Beyrut patlaması
Okunma : Yorum Yap

Simpson kehanetlerinde ABD başkanı olmasını, koronavirüs, Facetime, akıllı saat, Yunanistan’ın borç temerrüdü, kripto para, Game Of Thrones’ta Dragon’un ateşli saldırısı da olmak üzere birçok konu ele alınmıştı.

DİZİDE PATLAMAYLA BİRLİKTE TÜM ŞEHİR ALEVLER İÇİNDE KALIYOR

Simpson hayranları Beyrut patlamasının ardından bu görüntüleri paylaşmaya başladı. Dizinin bir bölümünde Homer Simpson depodan patlayıcı satın   alıyor ve eve götürdüğü patlayıcıyı yanlışlıkla yakıyor ve tüm şehir alevler altında kalıyor.

cc s Habernet

DİZİDE GRİP OLAN ÇALIŞAN TÜM ÜLKEYE YAYILIYOR

Japonya’da meyve suyu işçileri paketleme yaparken, işçilerden biri, “Müdüre grip olduğumu söyleme lütfen” diyor ve sonra kutunun içine öksürüyor. Böylece virüs, kutuyla birlikte ABD’ye taşınıyor. Ülkede pek çok kişi hastalanıyor.

Akıllı telefonlar henüz icat edilmemişken, The Simpsons’ın 1994 yılında yayınlanan Lisa on Ice bölümünde dokunmatik telefon görülüyor. Logo da ise şu an günümüz teknolojilerini kasıp kavuran apple şirketinin ‘elma’ şekli var.

vvvv s Habernet

Dizinin hayranları, Çin’in Wuhan kenti yerine Japonya’dan yayılan bir virüsten söz etmesiyle Simpsonlar’ın 27 yıl önce koronavirüsü de tahmin ettiğini düşünüyor.

Dizinin 1993’te yayınlanan bir bölümünde, Japonya’dan yayılan Osaka Flu adlı virüsten söz ediliyor.

SİMPSON s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)