Son Dakika Haberler

Sherlock Holmes film yorumları | Sherlock Holmes film konusu

Sherlock Holmes film yorumları | Sherlock Holmes film konusu
Okunma : Yorum Yap

Sherlock Holmes filminin yorumları, Sherlock Holmes filminin konusu evde vakit geçirmek isteyenler film araştırmasına giriyor. Yorumlara ve İMDB puanına göre film seçen izleyiciler için Sherlock Holmes filminin gerçek izleyicisi yorumlarını paylaştı. İşte Sherlock Holmes filminin konusu ve Sherlock Holmess filminin yorumları.

Orjinal ad: Sherlock Holmes

Yapım yılı:2009

Tür: Gizem aksiyon

Süre: 134 dk

Imdb: 7.6

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams, Kelly Reilly, Mark Strong, Eddie Marsan, Robert Maillet Arthur Conan Doyle

SHERLOCK HOLMES FİLM YORUMLARI KONUSU 

Ölümsüz eseri kurgusal karakter Sherlock holmes Guy Ritchie Yönetiminde ve Robert Downey Jr oyunculuğunda Yeniden hayat buluyor. 18. yüzyılda yaşanan olayların ele alındığı filmimiz gizem öğelerini İçinde oldukça barındırıyor. Ve Tabii ki Robert Downey Jr Etkisi rolü oldukça yakışıyor.

Zekasıyla gizemli olayları çözmesi ile tanınan Sherlock ( Robert Downey Jr) ortağı doktor Watson (Jude Law) İle birlikte yine bir gizemin içinde. Soylu bir aileden gelen Lort blackwood (Mark Strong) Büyü işleriyle uğraşan insanları pisişik Güçleri olduğuna inandıran eski nesil bir Piskopattır. Yakalanıp idam edildikten sonra her şeyin bittiği düşünülürken gizemli olayların başlaması Sherlock’a İhtiyaç duyulmasını sağlar.

Bu Gizem’i çözmek için derin bir araştırmaya giren Sherlock kendini orta Watson İle birlikte tehlikeli maceraların içinde bulur. Sherlock verirsin arasındaki garip ama bir o kadarda komik ilişkinin filmi ayrı bir renk kattı kesin. Oyunculuklar da oldukça güzel bir etki bırakıyor. Heyecanlı Maceraların içinde anekdotları ve mimikleriyle yüzünüzde tebessüm bıraktıracak cinsten etkileyici bir film. Kesinlikle ailecek izlenebilir. Filmde kullanılan dekorlar bizleri eski zamana götürüyor sanki. Heyecan macera aksiyon gizem suç ve mizah bunların birleşimi bize keyifle izleyeceğimiz bir film sunuyor İyi seyirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)