Son Dakika Haberler

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir?

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir?
Okunma : 1 Yorum

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir? Şeyma Subaşı, sevgilisi olduğunu duyurduğu bir paylaşım yaptı! “Nazar olmasın lütfen. Şeyma’nın masalı 2021.” notuyla fotoğraf paylaştı.

MOHAMMED AL SALOUSSİ KİMDİR?

Uzun süredir yeni bir ilişki yaşamayan ünlü isim ara ara farklı ünlü isimlerle adı anılıyordu. Çıkan aşk iddialarını yalanlayan Subaşı, şimdilerde ünlü bir yatırımcı ile birlikte dedikoduları ortada dolaşıyor.Şimdilerde Türkiye’den giden ve Miami’de parti parti dolaşan Şeyma Şubaşı’nın adı Mısırlı bir yatırımcı ile anılıyor.

İzmir’de yaşanan 6.6 şiddetindeki depreminin hemen ardından Cadılar Bayramı partisine giden ve Instagram hesabı üzerinden yaptığı hikaye paylaşımlarıyla linç yiyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı önceki gece de yine büyük bir ev partisindeydi.

Eq5DMHBXYAIOxE s Habernet

Şeyma Subaşı’nın katıldığı bu ev partisinde bu aralar gündemde olan manken Şevval Şahin’de vardı. İkili takipçilerini story yağmuruna tuttu.Şeyma Subaşı, partiye katılmadan önce Instagram hesabından lüks bir otomobili çekip takipçileriyle paylaştı. Subaşı’nın bindiği aracın Mohammed Al Saloussi’ye ait olduğu öne sürüldü.

YORUMLAR (1)