Son Dakika Haberler

Sevgilinin annesine bayram mesajı

Sevgilinin annesine bayram mesajı
Okunma : Yorum Yap

Sevgilinin annesine bayram mesajı.. Sevgilisinin annesine özel ve güzel bayram mesajı atmak isteyenler bayram yaklaşırken kutlama mesajlarını araştırmaya başladı. İşte Sevgilinin annesine bayram mesajı…

SEVGİLİNİN ANNESİNE BAYRAM MESAJI 

♦Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

♦Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dilerim. Hayırlı bayramlar.

♦Bayramın en güzeli aile ile geçen, en hayırlısı ibadetle dolandır. Kurban Bayramınızı hem güzel hem hayırlı geçirmeniz dileği ile!

 

Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’a bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

♦ Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

♦Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

♦Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

♦Kurban Bayramınızın, ailenize ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim.

♦Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim.

♦Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Bu güzel mübarek bayram, bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

♦Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar…

  Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

♦Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Sevgilinin annesine bayram mesajı

♦Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

♦Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

♦Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar.  

Sevgilinin annesine bayram mesajı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)