Son Dakika Haberler

Selin Ciğerci kendi markası ‘Selinbeauty’ ile yaza hazır

Selin Ciğerci kendi markası ‘Selinbeauty’ ile yaza hazır
Okunma : Yorum Yap

Instagram fenomeni Selin Ciğeci kendi markası olan ‘Selinbeauty’ ile yaza hazırlanıyor. Sosyal medya hesabından yeni markasını duyuran Selin Ciğerci, “Bodrum ve Çeşme’de billboardlarda göreceksiniz” notunu düştü.  Selin Ciğeri’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Oyyyyy @selinbeauty markamı dünya standartlarına taşıyorum Avrupa’da da satışlarımız devam. Çok çabalıyorum uğraşıyorum iyi olanın her zaman kazanacağını da biliyorum ekibimi çok seviyorum ve el üstünde tutuyorum size en iyiyi oluşturmak ve size sunmak için gecemi gündüze katmaya devam edeceğim (İŞİM BENİM NAMUSUM )şükrüm sonsuz Allahım nasip ettiğin etmediğin her şeye hamdolsun .

s Habernet

eee s Habernet  

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)