Son Dakika Haberler

Selen Sevyen’in eşi Baran Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor?

Selen Sevyen’in eşi Baran Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor?
Okunma : Yorum Yap

Kocamın Ailesi, Leyla ile Mecnun gibi dizlerden aşina olduğumuz oyuncu Selen Sevyen sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Peki Selen Sevyen’in eşi Baran Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor?

SELEN SEVYEN’İN EŞİ BARAN YILDIRIM KİMDİR? NE İŞ YAPIYOR?

Selen Sevyen’in eşi Baran Yıldırım hakkında detaylı bir bilgi yoktur. Kendisi hakkında bilgiler güncellendikçe haberimizde olacaktır.

baran s Habernet

Selen Seyven kimdir?

Tam adı Selen Seyven Katırcıoğlu olan güzel oyuncu, 2 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Dicle Kıtırcıoğlu adında kardeşi vardır. Annesi Özbek kökenlidir. Seyven, yönetmen Ezel Akay’ın yeğenidir.

Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi Spor Bölümü’nden mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir.

2004 yılında Büyük Buluşma dizisi, 2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ve Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü sinema filminde küçük rollerde oynamıştır. 2007 yapımı, yönetmen Aydın Sayman’ın “Janjan” adlı sinema filminde başrolde olarak Berk Hakman, Çetin Öner, Levent Yılmaz, Aykut Oray ile beraber rol almıştır.

Selen Seyven, kendisi gibi oyuncu Kerem Kupacı ile 9 Eki 2009 tarihinde nişanlanmıştır. Çift, 2010 yılında ayrıldılar.

Güzel oyuncu geçmişte, Uğur Güneş, Özgür Emre Yıldırım, Kerem Sedef, Burak Serdar Şanal, Yalın Cengiz gibi isimlerle aşk yaşamıştır.

Hangi film ve dizilerde rol aldı: Kocamın Ailesi, Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa, Bir Gevrek, Bir Boyoz, iki de kumru, Kapalı Çarşı, Cankurtaran / İstanbul, Acemi Müezzin, Abimm, Doludizgin Yıllar, Genco, Janjan, Doktorlar 4. Sezon, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Aşka Sürgün, Büyük Buluşma

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)