Son Dakika Haberler

Saten gecelikler terletir mi? Saten gecelik rahat mı?

Saten gecelikler terletir mi? Saten gecelik rahat mı?
Okunma : Yorum Yap

Öncelikli olarak Saten; parlak ve kaygan bir kumaş türüdür. İpek kumaştan, üretildiği gibi yün ya da pamuklu kumaş türünde de üretilebilir. Erkek elbiselerinde astar, gecelik olarak kullanılmaktadır.

Kadın ürünlerinde ise kullanım alanları oldukça fazladır. Saten sabahlık takım en çok tercih edilen gecelikler arasında. Tüm kadınlar için gecelik her zaman önemli bir giyim türü olmuştur. Özellikle iç giyim ürünlerine olan merak ve talep her geçen gün daha çok artmıştır.

Birbirinden farklı gecelik çeşitleri özellikle de başta kırmızı renk olmak üzere siyah, beyaz ya da mavi renkler ile birlikte pembe renk de en çok tercih edilen renkler olarak ön plana çıkmaktadır. Her sene değişen sezon ile hanımlar birbirinden değişik gecelik modelleri ile daha fazla çeşide sahip olabiliyor.

Saten gecelikler s Habernet

Saten Gecelikler Terletir Mi?

Saten gecelikler terletir mi? Hayır. Saten kumaşların özelliği 80 tel iplik dokuma desen ve baskı netliği hava geçirgen yapısı ile terlemeyi önlemesidir. Saten gecelik kullanan çoğu kadın rahatlığından ve hafif oluşundan bahseder. Saten kumaştan, üretilen gecelik modellerindeki, incelik ve pürüzsüz yapısı, kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor…  Saten sabahlık takımı penye kumaşlardan üretilen gecelik modellerinde göre, sonbahar dönemlerinde ya da ilk bahar döneminde daha çok tercih edildiği gözlemlenmiştir.

Saten Kumaşın Özelliği Nedir?

Saten kumaşların özelliği 80 tel iplik dokuma desen ve baskı netliği hava geçirgen yapısı ile terlemeyi önlemesidir. Saten sabahlık takım iç giyim ürünleri oluşturduğu yumuşaklık hissi ile sizi dinlendirdiğini fark edeceksiniz. Saten kumaşın en büyük özelliklerinden birisi de mat olmayan dikkat çekici parlak olan yapısıdır. Kullanıldığı bir giyim ürününde hemen hemen kendini belli eden kumaş türü olmasından dolayı, kadınlar tarafından her zaman ilgi odağı olmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)