Son Dakika Haberler

Rüyada tirit görmek

Rüyada tirit görmek
Okunma : Yorum Yap

Rüyada tirit görmek,çok yağlı tirit görmek,yoğurt kurusundan tirit görmek ile ilgili tüm yorumlar içeriğimiz de.

RÜYADA TİRİT GÖRMEK

Tirit görmek , hayat , sanat , geçim ve rızk ile yorumlanır . Tirit rüyası , rüya sahibinin geçimi , hayatı ve sanatı ile yorumlanır . Çanak dolusu tirit görmek , rüya sahibinin geçiminin ve dünyasının rahatlığına ve genişliğine işaret eder .

ÇOK YAĞLI TİRİT GÖRMEK

Çok yağlı tirit görmek ve gördüğü tiridi yiyemeyen rüya sahibinin biriktirdiği malın başkaları tarafından yenmesi ile yorumlanır . Etsiz ve sade sirke ile yapılmış tirit görmek takva ve helal mal dan ibaret olan temiz sanat ile yorumlanır .

Denilmiştir ki : Bir çanaktan tirit yiyen kimse , yediği tirit kadar ömrünün eksilmesine , tiritten artanı da geriye kalan ömrüne işaret eder , yenen ile geriye kalan eşit ise , ömrünün yarısı gidip , yarısının kalmasına ; geriye hiç kalmamışsa , ömrünün bitmesine yorumlanmıştır . Yağlı bir tirit yediğini gören kimse , yediği tiriti yağlılığı oranında menfaatli bir işe başlar . Tirit yağlı değilse , menfaatsiz bir işe başlaması ile yorumlanır .

YOĞURT KURUSUNDAN TİRİT GÖRMEK

Yoğurt kurusundan yapılmış tirit yediğini görmek , menfaati olmayan ve kötü bir sanat ile yorumlanır .Sofrada önünde tirit bulunduğunu fakat tükenmemesi için onu yemediğini görmek, çok nimete ve temiz bir hayata,ölümden korkmaya işaret eder.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)