Son Dakika Haberler

Rüyada Kulak Deldirmek

Rüyada Kulak Deldirmek
Okunma : Yorum Yap

Rüyada kulak görmek, ya da rüyada Kulak Deldirmek rüyanın içeriğine ve diğer tüm ayrıntıların teker teker yorumlanması ile daha doğru tabir edilir. ”Rüyada kulak Görmek, kulak çınlaması hissetmek,kulak kiri görmek,rüyada kulak temizlemek ve rüyada birden fazla kulak görmek ile ilgili rüya yorumları içeriğimiz dedir.

Rüyada kulak deldirmek

Rüya sahibi eğer kadın ise kendisine özen göstermesi gerektiğine işaret eder.Rüyada kulak deldiren kişi eğer erkek ise rüya sahibinin arkadaşları,ailesi veya yakın çevresi ile bir anlaşmazlığa gireceğine işaret eder.

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada Birden Fazla Kulak Görmek

Rüyada birden fazla kulak görmek; rüya sahibinin bir sır işiteceğine ve bu işitilen sırrın gizli kalması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda bir sırra vakıf olacağına ve bu öğrendiği sırrın gizli kalması,duyulmaması için özen göstermesine işaret eder.

Rüyada kulak görmek; ziynet ve saklama bölgesidir. Kulak görmek işitmektir. Kulağının büyüdüğünü veya güzelleştiğini görmek; kulağından nur çıktığını veya nur girdiğini görmek, rüya sahibinin hidayete ve Allahu Teala’ya itaati olarak yorumlanır.

Kulağının küçüldüğünü, kötü koku girdiğini veya çıktığını görmek, haktan ayrılıp dalalete düşmeye ve Allahu Teala’nın gazabına uğrayacağına işaret eder. Kulağının kesildiğini veya yok olduğunu görmek, yeryüzünde fesat ve karışıklığa yorumlanır. Kendi isteğiyle kulağının üstüne bir kulak taktırdığını görmek, arzu edilen bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder.

Kulağının hayvan kulağına benzediğini görmek, rütbe ve makamından indirilmeye işaret eder. Kulağının yok olduğunu görmek, çeşitli ilim dallarında vakıf olmaya yorumlanır. Kulağına mühür asıldığını görmek, kızı varsa evlendirmeye ve bir erkek torun sahibi olmasına işaret eder. Sağır olduğunu görmek, dinde fesada yorumlanır.

Kulağının yarım olduğunu görmek hanımının ölümüne yorumlanır. Kulağının kesildiğini görmek akrabalarından birinin vefatına da yorumlanır.

Rüyada Kulak Çınlaması

Rüyada kulak çınlaması, rüya sahibine ait bir söze işaret eder. İki kulağı birden çınlar ve uzun sürerse, uzun zaman insanlar arasında ondan söz edilir.

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada kulak kiri görmek; Kendisinin veya başkasının kulağından kir çıkardığını görmek, rüya sahibinin eliyle, hainlerin yapacakları kötülüğe mani olmasına işaret eder. Kulağından akar kiri veya iltihabı temizlediğini görmek, çeşitli yerlerden gelecek sevindirici haber olarak yorumlanır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)