Son Dakika Haberler

Rüyada Koyun Ve Keçi Ağılı Görmek

Rüyada Koyun Ve Keçi Ağılı Görmek
Okunma : 1 Yorum

Rüyada koyun görmek,koyun kuyruğu,koyun ve keçi ağılı,koyun ve keçi sağmak,koyun bacağı,koyun yüzücü ile alakalı rüya yorumları içeriğimiz dedir.

Rüyada koyu ve keçi ağılı görmek, Bu rüya, rızk, nimet, ticaret ve menfaatle yorumlanır. Koyun sağdığını görmek, güzel ilişkiye, siyaset ve rızk temin etmeye yorumlanır. Sığır sağıp sağdığı sütü içtiğini görmek, zenginlik, şan ve şerefle yorumlanır. Dişi deveyi sağdığını görmek, devlet reisi tarafından gelecek mal ve nimettir. Ticaret yapan bir kimsenin dişi deve sağdığını, sütünü içtiğini görmesi, iyi huylu ve şerefli bir kadınla evleneceği anlamındadır.

Rüyada Koyun Ve Keçi Sağmak

Rüyada Koyun Bacağı Görmek

Rüyada koyun bacağı görmek Koyun ve sığır bacağının ince tarafını görmek, yetim malına işaret eder. Koyun veya sığır bacağının ince yerini emdiğini görmek, yetim yemeye yorumlanır. Koyun ve sığır bacağını yediğini gören rüya sahibi, halkın ileri gelenlerinin malını yer. Koyun hayvanların en bereketlisidir.

Rüyada koyun görmek

Rüyada Koyun Görmek,Koyunlara rastlamak ve onlara sahip olmak, ele geçecek büyük bir ganimet olarak yorumlanır. Koyun rüyası kadına da işaret eder. Koyun sağdığını ve sağdığı sütü içtiğini görmek, o yıl içinde büyük nimete ve hayra kavuşurlar. Koyun eti yediğini görmek, büyük hayra yorumlanır. Rüyada gördüğü koyunun sahibi olmak, velayet, reislik, nimet ve şeref ile yorumlanır.

Dişi bir koyuna bindiğini görmek, muradına ermek ve helal nimete sahip olmakla yorumlanır. Toplu vaziyette koyun sürüsü görmek, içinde bulunduğu saadetli sevinçli hayatın devamı olarak yorumlanır.

Rüyada Koyun Kuyruğu Görmek

Rüyada Koyun kuyruğu görmek, yemin etmeye ve bazı taleplere yorumlanır. Bu rüya bol nimet ve hayırlı evlada da, kadının malına da yorumlanır.

Rüyada koyun ve keçi sağmak

Rüyada koyun ve keçi sağmak, güzel ilişkiye, yaltakçılığa, siyasete ve rızk temin etmeye delalet eder. Tabirde sağılan hayvan muteber tutulur. Eğer bir köle rüyada efendisinin sığırını sağdığını görse efendisinin hanımıyla evlenir.

Bir sığırı sağıp sütünü içtiğini görse, fakir ise zengin ve şerifi şanı yüce olur. Eğer zengin ise zenginliği artar. Dişi deveyi sağdığını gören kimseye sultan tarafından mal isabet eder.

Kan sağdığını gören kimseye haram mal erişir. Sağmak, hile ve sihir gibi şeylerle de tabir edilir. Halis deveyi sağmak araplar üzerine memur olmaya, delalet eder. Devden kan sağdığını gören, sultana saltanatında hainlik eder. Eğer zehir sağsa o kimse haram mal biriktirir. Bir tüccar rüyada deveden süt sağdığını görse, helal rızk ve kazanca erişir. Sağdığı memeden sütün aktığı miktar nispetince dünya kendisine meyleder. Dişi deveyi sağıp sütünü içtiğini gören kimse, saliha bir kadınla evlenir. Evli ise bereketli bir erkek çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Koyun Yüzücü Görmek

Rüyada koyun yüzücü görmek,Koyun yüzen birini görmek, kahredici devlet reisine  ve halkın malını alıp gizlenen polise yorumlanır.

YORUMLAR (1)

  1. Rüyada Koyun Kuyruğu Görmek » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Rüyada Koyun Ve Keçi Ağılı Görmek […]