Son Dakika Haberler

Rüyada Kapı Gıcırtısı

Rüyada Kapı Gıcırtısı
Okunma : Yorum Yap

Rüyada kapı görmek,kapıcı görmek,kapı gıcırtısı,kapı halkası ve kapı mandalı görmek ile ilgili rüya yorumları içeriğimizdedir.

Rüyada Kapı Gıcırtısı

Rüyada kapı gıcırtısı sırrı ifşa etmeye delalet eder. Katibin kaleminin kağıt veya yazı tahtası üzerinde gıcırdaması ilim sahipleri için, Allah ve halk yanında derecelerin ali olmasına ve iyilikle anılmalarına, diğerleri için de gizli şeylerin meydana çıkmasına ve meşakkata düşmelerine delalet eder.

Rüyada Kapı Halkası

Rüyada kapı halkası görmek, karı koca arasında dürüstlüğe işaret Kapı halkalarını yerinden koparmak, zarar ve musibete; yenilemek, malını muhafazaya ve ilme işaret eder. eder.

Rüyada Kapı Mandalı

Rüyada kapı mandalı görmek, işe yaramaz, tembel hizmetçidir. Kapı arkasına vurulan sürgü, düşmandan emin olmaya, korkudan korunmaya ve gömülü mala yorumlanır. Fakir bir kimsenin yanında sürgü bulundurması, zenginliğe ve menfaate yorumlanır.

Rüyada Kapıcı Görmek

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek,kabe’nin kapısını görmek, rızık ile yorumlanır. Evlerin kapılarını görmek, kadınlara işarettir. Kilitli kapılar, bekar kızlara, açık kapılar, dul kadınlara yorumlanmıştır. Bekar bir adamın kapısına eşik yaptırdığını görmesi, evlenmek ile yorumlanır., Bir kimsenin, evinin kapısını yere düşmüş görmesi, hasta ise şifaya, müjdeye ve selamete yorumlanmıştır.

Evinde lüzumundan fazla kapılar açıldığını görmek, hanenin harap olması ve işlerinin bozulmasına işaret eder. Ev kapısının kapanmış olduğunun görülmesi, o ev halkının büyük bir musibete uğrayacağına yorumlanır. Kapının ortasında küçük bir kapının daha varlığını görmek, iyiye yorumlanmaz.

Dar bir kapıdan genişliğe çıktığını görmek, işlerinin düzeleceğine, geçim sıkıntısından kurtulmaya, üzüntü ve kederden beri olmaya işaret eder.Bir kimsenin, bilinmeyen bir kapıdan girdiğini rüyasında görmesi, düşmana galip gelmeye yorumlanmıştır.

Kapıdan çıktığında, genişlik, yeşillik, güzel kokulara, güzel çiçeklere tesadüf ettiğini görmek, rüya sahibinin ahiretinin iyi olacağına yorumlanır. Karanlık, pislik, hayvan leşi ve ateşle karşılaştığını görmek, ahiret hayatının iyi olmadığına ve azaba uğrayacağına işaret eder. Kapının açılmış olduğunu görmek, işlerin kolaylığına; yüzüne kapandığını görmek, geçim sıkıntısına yorumlanır. Kapının göğe açılması, dualarının kabul olmasına ve günahlardan korunmaya yorumlanır.

Birçok kapıların göğe açıldığını görmek, uzun azap ve sıkıntılara yorumlanır. Evinin kapısının yeni olduğunu veya bir usta tarafından düzeltildiğini görmek, sıhhat ve afiyetle müjdelenmeye yorumlanmıştır. Şehirde kale kapıları görmek, o bölgenin hükümdarına yorumlanır.

Rüyada Kapıcı Görmek

Rüyada Kapıcı görmek, işe yaramaz bir hizmetçi ile yorumlanır. Kendisini devlet reisinin kapıcısı olarak görmek, eğer ehil ise bir şehre vali olmaya yorumlanmıştır. Rüyada duyulan kapı gıcırtısı, bekçi yahut kapıcılar tarafından ya da karı koca arasında çıkacak şerre delalet eder.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)