Son Dakika Haberler

Rüyada Kan Almak

Rüyada Kan Almak
Okunma : Yorum Yap

Rüyada kan görmek,kan akacak derecede vurmak,kan almak ve kan alan kişiyi görmek ile alakalı rüya tabirleri içeriğimizdedir.

Rüyada Kan Almak

Rüyada kan almak,kan almak ve kan aldırmak, ehil olanlar için valilikle yorumlanır. Zindandaki birinin kan aldırdığını görmesi, zindandan kurtulması ile yorumlanmıştır. Sağ elinden kan alındığını görmek, geçiminin iyi olmasına ve malının kat kat artmasına işarettir. Eğer sol elinden kan alınmışsa, rüya sahibinin ortak veya dostuna galip gelir, ortak veya dostunun malı kat kat artar.

Başından bolca kan alındığını gören kimse, başka birinden istifade edeceğine işaret eder.Kan içtiğini görmek, haram mala veya gıybet etmeye yorumlanır. Korktuğu kimseden kan aldığını rüyada görmek, o kimseden emin olmaya yorumlanır. Mesleği kan almak olan kimsenin kan alması, rahata ve o bölgede kan almaya ihtiyacı olan kimselerin hastalıklardan şifa bulmalarına işarettir.

Kendi damarını uzunlamasına kestiğini görmek, düşmanının kendisini kötüleyecek söz sarf etmesine yorumlanır. Rüya sahibinin malı artar. Bekar bir kızın kendisinden kan alındığını görmesi, evlilikle yorumlanır. Küçük erkek çocuk için kan alınması, onun sünnet olmasıdır. Hapiste olanın kan aldırması, hapisten kurtulmaktır. Tanımadığı bir kadın tarafından kanının alındığını görmek, şansının açılmasıdır. Damarını yardığını, oradan kan çıktığını görmek, tövbeye işarettir. Çıkan kanın rengi siyah olursa, günah ve kötülüklerde ısrar eder, sonra yine tövbe eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan görmek haram maldır. Burnundan kan aktığını görmek, haram mal kazanmaktır. Çok kan akmış, elbisesini ıslatmış, halsiz düşmüşse, yoksulluğa ve az mala yorumlanır. Cilt ve deriden kan akması, sıhhat ve selamettir. Eğer rüya sahibinin gurbette kimsesi varsa, sağ salim döneceğine yorumlanır. Kan kuyusuna düştüğünü görmek, haram mal ile yorumlanır. Kendi yerinde kan çukuru olduğunu görmek, rüya sahibinin o yerde kanının akacağına işarettir. Rüyada kendi kanını içtiğini görmek, rüya sahibinin üzüntü, keder ve meşakkatine yorumlanır.

Rüyada Kan Akacak Derecede Vurmak

Rüyada kan akacak derecede vurmak, birine kan akacak derecede vurmak, öfke ve sinire işarettir. Bir hastanın kendisine kan akacak derecede vurulduğunu görmesi, o hastanın vefatına yorumlanır. Sağlam insanlariçin bu rüya bol rızık ile yorumlanmıştır.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Alan Birini Görmek

Rüyada kan alan birini görmek,herkesi kötüleyen bir adam olarak yorumlanır. Kan alıcının, bir kimsenin damarını enine kestiğini ve kanını aldığını görmek, o adamın dostluğunu keserek araya düşmanlık tohumu eken bir kimse olduğuna yorumlanır. Damarı uzunlamasına keserek kan alırsa, iyi ve makbul söz söyleyerek halkın arasını bulan kimse olarak yorumlanır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)