Son Dakika Haberler

Rüyada kadın görmek

Rüyada kadın görmek
Okunma : Yorum Yap

Rüyada kadın görmek işiyle ve mesleği ile alakalı bir takım sorunlar sıkıntılar yaşıyorsa bu sıkıntıları atlatacağını gösterir. Eğer rüyayı gören erkek ise ve tanımadığı bir kadını rüyada görüyorsa işi ile ilgili sıkıntıları tamamıyla geride bırakacağını delalet eder.

RÜYADA TANINMAYAN BİR KADIN GÖRMEK

Rüyada kadın görmek ve tanımadığınız bir kadın görüyorsanız, kendisine güzel günlerin doğacağını güzel iş kapıların açılacağını ve isteklerine kavuşacağının göstergesidir. Sevdiği kimse varsa onunla güzel gelişmeler yaşanacağını işarettir.

RÜYADA YAŞLI BİR KADIN GÖRMEK

Rüyada yaşlı bir kadın görmek, uzun zamandır yapmak istediğiniz plan ya da projeyi gerçekleştireceğinize, askıda olan işlerinizin hayırla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada yaşlı ama tanıdık bir kadın görmek, özel hayatınızda ya da iş hayatınızda, önünüze çıkan engelleri aşacak, eğer bazı işleri beklemeye aldıysanız beklemede olan işlerin sonucu hayırla bitecektir. Rüyada beyaz benizli bir kadın görmek tamamı ile hayatınıza çok güzel haberlere ve aydınlık günlere kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada sarışın bir kadın görmek ilk bahar yaz gibi arzularınıza kavuşacağınızı gösterir.

RÜYADA SARIŞIN VE MAVİ GÖZLÜ BİR KADIN GÖRMEK

Rüyada kadın görmek ve bu kadın sarışın mavi gözlü ise Allah izin verirse yazın gözaydınlığı alacağınızı gösterir. Yine rüyada sarışın fakat yeşil gözlü bir kadın görmek evlenecek olan bekar kızlar ya da evlenmeye hazırlanan kişiler için hayırlı bir kısmetin olduğunu gösterir.

RÜYADA ESMER BİR KADIN GÖRMEK

Rüyada esmer bir kadın görmek akşam ya da yatsı namazı arasında çok sevinçli bir habere ulaşacağınızı gösterir. Yine rüyada esmer kadın görmek hayırlı bir misafirin size geleceğine ve beklemediğiniz bir anda hoş bir haber ile karşı karşıya kalacağınızı gösterir. Rüyada esmer saçı uzun kadın görmek yine sizin bir akşam üzeri yola gideceğinize, veya iş ile alakalı bir durumun söz konusunu olacağını ve sıkıntılarınızın düzlüğe çıkarak sizi rahatlatacağına delalet eder.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)