Son Dakika Haberler

Rüyada fil görmek ne demek?

Rüyada fil görmek ne demek?
Okunma : Yorum Yap

Rüyada fil görmek ne demek? Ne anlama gelir? Rüyada görülen filin birçok tabiri vardır. İlgili içeriği yazımızda bulabilirsiniz.

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek sevince,mutluluğa,neşeye ulaşılacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında mutluluk verici olaylar yaşayacağına, hayırlı olaylar olacağına, dualarının kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada File Bindiğini Görmek

Bol rızka ve berekete yorumlanır. Rüyada fil görmek ve file binmek rüya sahibinin geçimini sağladığı kazanç yollarında helal ve bol rızk arayacağına aynı zamanda filin kuvettinden dolayı rüya sahibinin güç sahibi olacağından,kısmetli ve bereketli bir ömür süreceğinden rüya sahibinin hayatında güzel olaylar olacağından söylenir.

SADSA s Habernet

Rüyada Filin Kovalaması

Rüyasında fil kovaladığını gören rüya sahibinin, zeki bir insan olduğuna fakat sermayesi olmadığı için, maddi sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Filin kendisi ile konuştuğunu görmek

Rüya sahibinin büyük ve güçlü biri veyahutta birileri ile konuşacağına işaret eder. Filin kendisi ile konuştuğunu görmek, veya rüyada file bindiğini veya sahibi olduğunu ya da file galip geldiğini gören kimse, devlet başkanlığına yaklaşır ve ondan yüksek bir rütbe ve makama nail olur ve bol kazançlı,bereket içerisinde uzun bir ömür sürer. Bir kimse rüyada filin, kendisinin bir yerini parçaladığını görse, o kimseye makam sahipleri tarafından bir afet ve bela erişir.

Rüyada Fil Suresinin Okunduğunu Görmek

Fil Suresini veya bir ayetini okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek, veyahutta bir başkasından işitmek,Hacca gitmeye,kötü düşünenleri kahretmeye,Fetih ve zaferlere ve ömür boyu korunmaya yorumlanır.

Rüyada Filden Korkmak

Rüyada sahibinin filden korktuğunu görmesi veyahutta bir başkasını korkarken görmesi, yakınlarından birisinin hasta olacağına, bu hastalığın uzun süre kalıcı olacağına rivayet eder.

Rüyada kendini çıplak görmek ile ilgili içeriğe gitmek için Tıklayınız

Filin Kendisine Hortumu ile Vurduğunu Görmek

Rüya sahibinin bol kazanca, helal rızka,hayır ve nimete erişeceğine yorumlanır. Mevki ve makama nail olur. Eğer

Filin Pisliğini Görmek

Rüya sahibinin gördüğü dışkının büyüklüğü veyahutta çokluğu kadar miktarda gören kimse malla zenginleşir. Fil, Salih ve saliha bir millete, âlimlere,ulemalara ve insanların şereflilerine işaret eder. Fil, fazla sıkıntılara, yaramazlığa ve meşakkate düşmeye sonra da onlardan kurtulmaya, yorumlanır.

Rüyada Fil Görmek ve Fil Avına Çıkmak

Rüyasında fil avına çıktığını gören kişinin, macerayı sevdiğine, dostlarıyla beraber uzun bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan büyük bir keyif alacağına diye yorumlanır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)