Son Dakika Haberler

Rüyada El Görmek

Rüyada El Görmek
Okunma : Yorum Yap

Rüyada El Kesilmesi Görmek

Rüyada el görmek, kuvvet, ihsan, güven ve dayanışma ile yorumlanır. sağ eli görmek, kuvvet, geçim, kar, mal ve nimete yorumlanır. Elinin uzadığını ve kuvvet bulduğunu görmek, düşmana galip geleceğine, sözü dinlenir, sanatında usta, akıllı ve zeki olmasına yorumlanır.

Kendi eline başka bir el değdiğini görmek, sahip olduğu şeyin bir misli artacağına, güç ve kuvvete yorumlanır. Sağ elinin altın olduğunu görmek, devlet ve şiddetin yok olmasına yorumlanır.

Elinin kesilip vücudundan ayrıldığını görmek, eşinin veya dostunun, yardımcısının veya akrabalardan birinin vefatına işarettir. Elinin kesildiğini ve acı duymadığını görmek, aşk ve muhabbete yorumlanır. Talebinin elini koltuğunun altına sokup çıkarması ve nurlu olduğunu görmesi, ilim yolunda ilerlemesine ve muradına ermesine yorumlanır.

Elinden su çıktığını görmek, mal ve nimete, İki el rütbeye, makama, iki erkek çocuğa ve devlete işarettir. Elinin kesildiğini veya korunduğunu, yerinden ayrıldığını görmek erkek çocuğa veya erkek kardeşe yorumlanır. Elinin solak olduğunu veya solak elli birini görmek, fayda, rızk nimet ve geçim rahatlığına işarettir. Elinin tamamını veya yarısını kaybetmek, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Elinin peygamber eli olduğunu görmek, Allah’ın ona bir kavme hidayet vermesine işarettir. O şahıs, hayır ve berekete sahip olur. Sağ elin sol elden uzun olduğunu görmek, yardım ve ihsan seven şahıs olarak yorumlanır.

Rüyada El Kesilmesi 

Bir kimsenin rüyada elinin kesilmesi, namazı terketmesine veya eli kesilen kimsenin erişeceği zenginlikten dolayı ihtiyaçtan kurtulmasına veya tövbe ve istiğfar etmesine delalet eder. El ve ayağının çapraz olarak kesilmesi, o kimsenin dinindeki bozukluğa delalet eder.

Tenasül uzvunun kesilmesi nesil ve zürriyetinin kesilmesine veya aile evladından dolayı rahatlığının gitmesine delalet eder.

Burun ve kulak kesilmesi suç ve kusura bazen da fakirlik, ihtiyaç ve haberlerin kesilmesine, delalet eder.

Dilin kesilmesi delillerin iptal edilmesine veya dilini dilencilikten alıkoyacak bir insana uğramasına delalet eder. Bir kimsenin rüyada azalarının kesildiğini görse, yolculuk yapması ve bazı aile efradından veya çocuğundan, ya da şehrindeki kabilesinden ayrılır, diye yorumlanır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)