Son Dakika Haberler

Rüyada Dudak Kesilmesi

Rüyada Dudak Kesilmesi
Okunma : Yorum Yap

Rüyada dudak görmek akrabalığa aile bağı kurulacağına işarettir.Üst dudak erkeği, Alt dudak ise kadını temsil etmektedir.Rüyada dudağın kesilmesini görmek,Rüyada dudak görmek, dudağında Ağrı görmek,Dudaklarda kanama görmek ile ilgili yorum ve tabirler içeriğimizdedir.

Rüyada Dudak Kesilmesi

Rüyada dudağını kesilmiş gören kimsenin, Eğer alt dudağı kesilmiş olursa, işlerinde yardımcısı bulunan kimse, onun yanma uğramaz.Üst dudağının yerinden ayrıldığını gören kimsenin nimeti elinden gider. Alt dudağım ayrıldığını gören kimsenin, hanımı ölür veya onu boşar.Yarılmış olarak görülen alt dudak, iki hanımla, üst dudak da, iki dost ile tabir edilir. Eğer yarılmış olan dudağının iyileşmiş olduğunu görse, o kimsenin iki dostu onun iş yerinde arzusuna uyarlar. Yarılmış olan dudağının kesildiğini görse.O iki dostu ondan ayrılırlar.

 Rüyada Dudak Ağrısı 

Dudaklarda ağrı ve sızı olduğunu görmek, dost ve ahbapların işlerinin bozulacağına işarettir. üst yerinden ayrılması, nimetin ve devletin elden gittiğine işarettir. Alt dudağının ayrıldığını görmek, hanımının ölümüne işarettir. Alt ve üst dudağının yerinden düşmüş görmek, anne ve baba tarafından bir musibettir. Bazen de rüya sahibinin gambazlığına yorumlanır. Dudaklarında çirkinlik ve eksiklik görmek, üzüntü, kedere ve gama işarettir. iki dudağının birbirine yapışmış ve açılmaz olduğunu görmek, işlerinin bağlanıp zorluklara uğramasına yorumlanır. Dudaklarda görülen incelik ve kırmızılık, düzgün söze, doğru yola ve yiyip içilecek şeylerin temiz ve hoş olmasına yorumlanır. Ayrıca rüyada görülen dudak, adamın kuvveti, süsü ve yakınlarıdır. Hastalıklardan şifa bulmaya, başkasını çekemeyen kimsenin gam ve hakaretinden kurtulmaya, kalp hastalıklarından a veren haberlere işarettir. İlim, hidayet, yemek, içmek, sevinç. keder ve sırları gizli tutmaya yorumlanır.

Rüyada Dudak Görmek

Dudaklar rüyada evlat ile yorumlanır. Üst dudak erkek ve alt dudak kız evlat demektir. Onlarda iyi ve kötü bir şey görmek evlada iyilik veya kötülük geleceğine işarettir. Dudaklarının kalın olduğunu görmek, evlatlarının gürbüz ve sıhhatli olmalarına, ince dudak görmek de onların zayıf ve hafif olmalarına yorumlanır. Dudak görmek, rüya sahibinin kendisiyle iftihar ettiği bir adamın yardımına kendisiyle iftihar ettiği dostuna işarettir. Alt dudağı görmek, üst dudağı görmekten daha iyi ve faziletlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)