Son Dakika Haberler

Rüyada araba görmek ne demek?

Rüyada araba görmek ne demek?
Okunma : Yorum Yap

Her insan rüyasında mutlaka sürekli olarak ya da ara sıra arabaya bindiğini ya da araba sürdüğünü görmüştür. Peki Rüyada araba görmek ne demek? Rüyada araba görmek ne anlama gelir? Rüya tabirleri araba görmek ile ilgili neler söyler? İşte rüyanın yorumu…

RÜYADA ARABA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada araba görmek özellikle rüyayı gören kadın ise ne isterseniz rüyayı gördükten bir kaç ay sonra istediğiniz dilediğiniz şeyler olacak demektir. Eğer evli bir kadın rüyada araba kullandığını arabaya bindiğini görürse eşi ne isterse yapacak ve dileğini yerine getirecek demektir. Eğer rüyada çok hızlı araba kullanılıyor ise dilek ve arzusuna tez zamanda ulaşacak demektir.

RÜYADA OTOBÜS YA DA BÜYÜK ARAÇ KULLANMAK

Rüyada otobüs ya da TIR gibi büyük araçlar kullanmak hem ticaret boyutunda hem evlatları ile hem eşi ile çok ve uzun bir hayat geçireceği anlamına gelir. Rüyada otobüs ya da büyük araç kullanmak mutlu bir dönemin habercisidir.

RÜYADA BEYAZ YA DA SİYAH ARABA GÖRMEK

iş yaşamında kazanılacak paralara ve alınacak yeni kararlara yorulur. Siyah araba aile içinde yaşayacağınız ufak tefek maddi sıkıntılara işaret eder. Beyaz araba iş hayatında yapılacak atılımları belirtir. Rüyayı görenin yapacağı atılımlar sonucu ticaretinde yapacağı kazanca delalet eder. Beyaz arabalar iş yerinde yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük sürprizlerle karşılanacağına yorumlanır.

Kırmızı araba iş hayatında başarılı olmak demektir. Yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük kazançlar elde edeceğini belirtir. Beklentilerinin olumlu bir şekilde sonuçlanacağına yorulur. Çok güzel gelişmelerin yakında vuku bulacağını gösterir. Uçan araba hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza yorulur.

RÜYADA BOZUK ARABA GÖRMEK

Rüyada bozuk araba görmek, planların bozulacağını, evlilik ya da nişan gibi istekler için biraz daha beklemenin uygun olacağını işaret eder. Arzu edilen hedeflere ulaşabilmek için şu an uygun zaman olmadığını ve girişimlerin erken olacağını, olgunlaşmamış şartlarda hareket etmenin de hem maddi zararları olacağını, hem de kişinin kendisini başarısız olarak görmesine sebep olacağından moral bozucu hale gelebileceğini delalet eder. 

RÜYADA TAKSİ SÜRMEK

Rüyada taksi sürmek rüyayı gören kişinin hafif bir hastalık atlatacağına ya da hasta ziyaretine gideceğinin belirtisidir. Sarı renk olması burada hafif bir hastalığın habercisidir. Kişi Özellikle yaz aylarında kendisine dikkat etmelidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)