Son Dakika Haberler

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada Alışveriş Yapmak
Okunma : Yorum Yap

Rüyada alışveriş yaptığını görmek, Rüya sahibinin arzularını gerçekleştirmek için makul bir takas makul bir değiş tokuş yapacağı anlamına gelmektedir. İstediğimiz bir materyalle değişim yapmak için enerjimiz veya paramız olduğu anlamı ile yorumlanır. Satın alınan veya satılan şeyin önemi büyüktür, eğer yiyecek bir şeyler alıyorsak kendimizi beslemeye sağlıklı gıdalar tüketmeye ve vücut direncimizi yükseltmeye ihtiyacımız olduğunu, eğer kıyafet alıyorsak dış etkenlerden korunmaya itidalli davranmaya işaret eder. Rüyada Dükkan görmek ve o dükkandan Rüyada alışveriş yapmak istediğimiz ya da ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz şeyleri simgeler.

Rüyada Boş Dükkan Görmek

Rüya sahibi,rüyasında kendini boş bir dükkanın sahibi olarak görürse bu rüya onun üzüntü ve keder yaşayacağına delalet eder. Rüyada boş bir dükkana girmek umutsuzluk hissetmeye, boş bir dükkandan çıkmak gelecek vaat etmeyen bir işten vazgeçeceğinize işaret eder. Boş bir dükkanın yanından geçen kişinin ise karşılaştığı bir problem veya zarardan kurtulacağı rivayet edilir.

Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada Dükkan Süpürdüğünü Görmek

Kendi dükkanını süpürdüğünü gören kimsenin dükkanında değişiklik meydana gelir. Dükkanın kapısını kırdığını görse, yine tabir aynıdır.

Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada Dükkan görmek,rüya sahibinin hanımı,çocuğu,malı,hayatı,makamı ve bineği ile yorumlanır.Rüyada dükkanın yıkıldığını görmek,boşanmaya işarettir; veya çocuğu ondan ayrılı, hasta ise ölüm ile yorumlanır.

Rüyada bir dükkanda oturduğunu görmek, hayır ve berekete işaret eder. Dükkanın yıkıldığını görmek, ana baba veya eşinin hastalığına yorumlanır. Kendi dükkanını süpürdüğünü görmek, dükkanda meydana gelecek değişikliğe, dükkanın kapısının kırıldığını görmek de aynı şeye işarettir. Dükkanın kapılarının kapalı olduğunu görmek, işlerin durgunluğuna ve ticarete engel çıkacağına işarettir. Dükkan kapılarını açılmış olarak görmek, dükkan sahiplerine ticaret ve rızk kapılarının açılmasına işarettir.

Dükkan görmek, ana babaya da işaret eder. Rüya sahibinin ilmine, nasibine, rızkına ve sesine yorumlanır. Rüyada bir dükkanda oturduğunu görmek, hayır nimete kavuşmaya işarettir. Bir dükkan aldığını görmek, izzet ve şerefe işarettir. Dükkanı satmak bunları zayi etmektir. Kendi gayretiyle dükkan yapmak, zengin ise malının artması; fakir ise zenginliğe işarettir. Dükkan kiraladığını görmek, ele geçek bir mirasa yorumlanır. Dükkandan çıktığını görmek, aile fertlerinden birinin evleneceğine işarettir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)