Son Dakika Haberler

Pubg Paramo haritası ile 9. sezonunu duyurdu

Pubg Paramo haritası ile 9. sezonunu duyurdu
Okunma : 1 Yorum

Dünya genelinde yüz binlerce kullanıcıya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) yeni sezonda oyun severleri heyecanlandırmaya aday oldu.

Her sezon da büyük güncellemeler ve değişiklikler ile karşımıza çıkan PUBG, bu kez Paramo haritasını duyurdu. 9.sezonda yapılacak olan güncellemelerden bahseden ve bir video yayınlayan PUBG ekibi birçok kişiyi merakta bıraktı.

YENİ SEZON NEFES KESECEK

PUBG Paramo haritası hakkında detaylı bir bilgi vermemesine rağmen birçok kullanıcı sosyal medya hesabından tahminlerde bulundu. Paramo haritası karşınıza çıkabilecek her olayı tahmin etmenizi sağlayacak.

Twitter hesabından yayınlanan videoyu izleyen kullanıcılar ise oyun hakkında yaptığı tahminlerde, dikkatlerini çeken bir ayrıntıya değindi. Pubg Paramo haritası kullanıcılar tarafından değerlendirmeye alındı. Kullanıcılar yeni güncellemede yanardağ olacağını, gökyüzünden dökülen küllerin oyuna büyük bir etki edeceğinden bahsediyor.

PUBG, geçtiğimiz yıllarda ağır silah modunu etkinleştirerek oyunculara heyecan katmış aynı zamanda stratejik açıdan da avantaj sağlamıştı. Ağır silah modunun 2.0 versiyonunu yayınlayan PUBG yeni güncellemesinde zırhlı helikopter ile gökyüzünde dolaşacak ve düşmanları avlayacak. Yeni güncelleme de oyuna yeni silahlar da eklendi.

Pubg Paramo haritası 2

  • Silah kasasında, süper güçlü silahlar yer aldı. Bu silahlar ile oyuncular, diğer kullanıcılara ekstra hasar verebilecek. Kullanıcı verdiği hasarda ve adam öldürme de yeni silah, yeni elbiseler, silah kaplamaları kazanabilir.

 

  • Bomba kıyafeti giyen kullanıcı, kendisine gelen her türlü tehdide karşı kendini koruma altına alıyor. Oyun sırasında patlayan bir bomba oyuncuya minimum düzeyde hasar verecek.

 

  • Gizli oda, savaş esnasında yenilenerek birçok süper silahı silah kasasında barındıracak. Oyuncular gizli odaya giderek birçok silah ve materyalleri bulabilir. İHA terminali ve bomba kıyafetleri de burada yer alıyor. Oyuncular gizli odaya gelip bu silahları alabilir ve iletişim kulesine gidip ölen arkadaşlarını geri çağırabilir. Böylelikle oyunda ölen kişi sonsuz bir canlanma ile oyun dışı kalmayacak. Gelen bu güncelleme oyun dışı kalan kişinin oyun bitimine kadar arkadaşlarını izleme durumundan da çıkarmış oldu.

 

  • Özel ekipman sayesinde düşmanın hangi bölgede olduğu tespit edilip vurulması da amaçlandı. Oyuncular özel ekipman sayesinde düşmanın nereye saklandığını gördükten sonra füze atarak oyun dışı bırakabilecek. SİHA’nın havada kalma süresi 30 saniye olarak belirlendi. Oyuncu ateş butonuna basarak hedefe ateş edebilir.

 

 

YORUMLAR (1)

  1. PUBG Mobile'de Metro Royale Modu » Habernett – Habernett diyorki:

    […] PUBG MOBILE’da yer alan yeni Metro Royale modu, klasik Erangel haritasını baz alan iki farklı haritada unutulmuş harabeler, uçurumlar, bir haydut kampı ve diğer benzersiz manzaraların da bulunduğu keşfedilecek alanlar sunuyor. […]