Son Dakika Haberler

PUBG Mobile’de Metro Royale Modu

PUBG Mobile’de Metro Royale Modu
Okunma : Yorum Yap

Dünyada en çok oynanan oyunlar arasında olan PUBG MOBİLE, güncellemeleriyle oyunseverlerin ilgisini arttırdı. Yeni bir güncelleme yapan PUBG Mobile, bu kez Metro Royale güncellemesiyle geldi.

UÇURUMLAR, HAYDUT KAMPI VE KEŞFEDİLECEK ÇOK YER…

PUBG MOBILE’da yer alan yeni Metro Royale modu, klasik Erangel haritasını baz alan iki farklı haritada unutulmuş harabeler, uçurumlar, bir haydut kampı ve diğer benzersiz manzaraların da bulunduğu keşfedilecek alanlar sunuyor.

Bununla birlikte Metro Royale modu, içinde Termal Görüş, Gece Görüş Dürbünü & Gözlükleri gibi rakip oyunculara karşı stratejik taktik avantaj kazandıran ekipman da sunuyor. Ayrıca silahlar için bomba eklentileri, ağır zırh ve Metro serilerinde kullanılan benzersiz sessizlikteki havalı tüfek Tikhar da bu modda mevcut.

Yeni eşyalar ve harita yerlerine ek olarak içerik güncellemesiyle birlikte oyunculara değerli ödüller sunan yepyeni meydan okumalar da oyuna ekleniyor. Metro Royale savaşına eklenen haydut düşmanları yenerek ek eşya ve teçhizat edinilebiliyor. Metro serisindeki gizemli mutantlar da oyuncuların karşısına çıkarak çok daha zorlu ama bir o kadar da değerli ödüller sunuyorlar. Metro Royale modunda oyuncular, silahlanıp savaş alanına girmeli, düşmanları yenerek daha fazla eşya bulmalı, daha iyi eşyalar alarak kaçmaları gerekiyor.

pubg metro royal s Habernet

METRO ROYALE MODU

Metro Royale Modu, oyundaki normal battle royale modundan bağımsız ve tamamen farklı bir lobiye sahiptir. Oyuncular ana menüdeki metro tünel girişine dokunarak lobiye girebilirler.

Oyuna başladıktan sonra, harita üzerinde iki geri dönüş noktası işaretlenir. Oyuncular bu eşyaları geri almak için ganimet toplamalı ve bu noktalara ulaşmalıdır. Öğeleri takas edebilecekler ve bu da kendi seçtikleri ödülleri kullanmak için kullanılabilecek.

Oyuncular hayatta kalamazsa ve çıkış noktalarına ulaşamazlarsa, tuttukları eşyalar kaybolur. Kutuda saklanan eşyalar, maçı kazanıp kaybetmediğinize bakılmaksızın size geri getirilecektir. Böylece oyuncular, geri dönmemeleri durumunda onları korumak için daha değerli eşyaları içine koyabilirler.

PUBG Mobile GameLoop metro Royale girmiyor sorunu  yapılan açıklamaya göre sadece mobil cihazlar girebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)