Son Dakika Haberler

Plüton Kova Burcuna Geçiyor 2023: Bilinçteki Büyük Değişim ✭

Plüton Kova Burcuna Geçiyor 2023: Bilinçteki Büyük Değişim ✭
Okunma : Yorum Yap

Plüton Kova Burcuna Geçiyor 2023…  23 Mart 2023’te büyük gezegen Plüton Kova burcuna geçiş yapacak.  2008’den beri Plüton, Oğlak burcunda şuan son derecelerde.  Kaos ve uyanışları tetikleyerek, güç hiyerarşilerini bir şekilde dönüştürdü.  Plüton kovada, uzay arasında köprü kuracak.

Teknolojik olarak büyük buluşlar yaşanabilir. Sosyal medyada yeni bir platform, hayatı kolaylaştıracak teknolojik aletler, robotikte önemli gelişmeler, dijital hayatın çok daha fazla büyümesi, uzay ve uzay yolculuğu ile ilgili önemli gelişmeler,rüyaların bir cihaz yöntemiyle görünebilir olması, çip takılarak insanları yönetme, teknolojik birçok silahlar gibi… 

Amerikan anayasası, Plüton Kova’dayken yazılmıştır. Plüton’un alt anlamları şu şekilde; güç, derinlik, dönüşüm, kriz, teslimiyet, esneklik, ölüm ve yeniden doğuş döngüleri. Kova ise bir hava burcudur. Kova kolektiftir. Daha evrensele dayalıdır. Yaşanacak olaylar tüm dünyayı etkiler, buluşlar insanlığın faydasına olur. Astronomi, astroloji, bilim daha çok konuşulur. Bilime dayalı buluşlar gerçekleşir. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)