Son Dakika Haberler

Pera Palas’ta Gece Yarısı konusu

Pera Palas’ta Gece Yarısı konusu
Okunma : Yorum Yap

Pera Palas’ta Gece Yarısı konusu nedir? Netflix’te izleyicisiyle buluşan Pera Palas’ta Gece Yarısı, Mustafa Kemal Atatürk’e karşı 1919 yılında düzenlenen siyasi komplonun ortasında yer almasını konu edinen dizinin 8 bölümden oluşan 1. sezonu, 3 Mart 2022 Perşembe günü Netflix’de yayınladı.

PERA PALAS’TA GECE YARISI

2021 yılında tamamlanan ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisi; çekimleriyle, mekanlarıyla, konusuyla, oyuncularıyla son dönemin en çok ilgi gören yerli yapımlarından biri oldu. Dram ve tarih türündeki iddialı dönem dizisinin basın gösterimi de bir hayli ilgi çekiciydi.

1919 yılında İstiklal Harbi’ni başlatan Mustafa Kemal Atatürk’e atıfta bulunmasıyla ilgi odağı olan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi, online dizi-film platformu Netflixte yayınlanıyor. Her biri 45 dakikalık 8 bölümden oluşan 1. sezonu 3 Mart 2022 Perşembe günü Netflix içerik kütüphanesine eklenen dizinin 2. sezonunun çekilip çekilmediğine dair henüz bir bilgi paylaşılmadı.

PERA PALAS’TA GECE YARISI 2. SEZON NE ZAMAN?

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın 2. sezonu çekilmişse, önümüzdeki eylül ayında veyahut 2023 yılının ocak ayında izleyiciyle buluşabilir. Netflix’in aylık ücretinin 27-55 TL arasında.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)