Son Dakika Haberler

Parfümün kalıcı olması için nereye sıkılır? İşte 4 ayrı nokta

Parfümün kalıcı olması için nereye sıkılır? İşte 4 ayrı nokta
Okunma : Yorum Yap

Parfümün kalıcı olması ve gün boyu üzerimizde hoş bir koku bırakması hepimizin istediği tek şey. Bileklere sıkılan parfüm bizi idare etse de çoğu zaman yeterli olmuyor. Peki Parfümün kalıcı olması için nereye sıkılır? İşte gün boyu üzerinizden çıkmayacak parfüm noktaları.

PARFÜMÜN KALICI OLMASI İÇİN NEREYE SIKILIR?

Dizlerin arkası1 3 s Habernet  

Parfümün kalıcı olmasını istiyorsanız dizlerinizin arka tarafına sıkabilirsiniz. Bu ilk başta şaşırtıcı gelebilir ancak sıkacağınız bölge tam da darbe noktası olacaktır. Daha iyi sonuç için duştan sonra o bölgeyi nemlendirin ve parfüm sıkın.

İç uylukların arası

Özel bölgelerin etrafına parfüm sıkmak biraz tehlikeli olsa da, iç uylukların arasına dikkatli şekilde parfüm sıkabilirsiniz. Bu sayede oradaki ısı kokuyu artıracak ve tüm gün kalıcı olmasını sağlayacak. Ayrıca birine sarıldığınız zaman kokunuz karşı tarafta kalmayacak.

2 2 s Habernet

Dekolte bölgesi

Daha hafif ve ince bir koku oluşmasını istiyorsanız parfümü dekolte bölgesine sıkabilirsiniz. Çok güçlü bir kalıcılık olmasa da tüm gün sizi idare edecektir.

3 2 s Habernet

Karın bölgesi

Karın bölgenizi gösterecek kıyafetler tercih ediyorsanız, oraya parfüm sıkarak tüm gün kalıcılığını artırabilirsiniz. Bu sayede karşı konulmaz bir koku bırakacaktır.

D 2 s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)