Son Dakika Haberler

Özge Yağız ve Gökberk Demirci’den romantik kutlama

Özge Yağız ve Gökberk Demirci’den romantik kutlama
Okunma : Yorum Yap

Ekranların sevilen günlük dizisi Yemin’de Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci, bugün 31 yaşına bastı. Özge Yağız ve Gökberk Demirci, sevgilisinin yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı.

‘AYNAM…’

Özge Yağız, Instagram hesabından Gökberk Demirci’ye pastayla sürpriz yaptığı anları paylaşarak “Sen beni ben yapan umutlarımsın, iyi ki” ifadelerini kullandı. Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşkı da belgelenmiş oldu.

Ozge s Habernet

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

Özge Yağız’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Yemin (Reyhan) (TV Dizisi)
2017 – Adını Sen Koy (Zeliha) (TV Dizisi)

gokberk demirci s Habernet

GÖKBERK DEMİRCİ KİMDİR?

Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989 tarihinde dünyaya geldi. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam , Osmanlı’da Derin Devlet , Cinayet, Gölge Takımı, Hayatımın Aşkı dizilerinde oynayan Gökberk Demircinin sinema kariyeri de bulunmaktadır.

Emir Gökberk’in birçok spor dalında eğitimi ve derecesi de bulunmaktadır;

Muay Thai (2009 Marmara Bölgesi 3. sü) Kick Boks

At Binme Kılıç Kalkan Kullanma (Kuzgun Akademi – İlker Can Karagül ve Slovak Belička’dan kılıç kullanma, savunma ve koreografi çalışmaları eğitimi aldı)

Basketbol Masa Tenisi Cross Fotomodellik (Edoardo Delille).

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)