Son Dakika Haberler

Öğretmen dizisi final mi yapıyor? Öğretmen neden final yapıyor?

Öğretmen dizisi final mi yapıyor? Öğretmen neden final yapıyor?
Okunma : Yorum Yap

Öğretmen dizisi final mi yapıyor? Öğretmen neden final yapıyor? Fox Tv’de yayınlanan Öğretmen dizisi final kararı aldı. Dizinin reytingleri yeni sezonda istenilen başarıyı sağlayamadı. 

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen dizisi final mi yapıyor

ÖĞRETMEN DİZİSİ OYUNCULARI

AKİF ERDEM (İLKER KALELİ)

1984 yılında İstanbul’da doğan İlker Kaleli, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi eğitimini tamamladıktan sonra Londra Müzik ve Dramatik Sanat Akademisi’nin dört yıllık (LAMDA) eğitimini bitirdi.

ZEYNEP TALASLI (CEREN MORAY)

1985 İstanbul doğumlu Ceren Moray, 1998 yılında Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde Tiyatro Bölümü’nde workshop’larla oyunculuk eğitimine başladı. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde de lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı üniversitede Oyunculuk Ana Sanat Dalı yüksek lisansına başladı. Bu sırada İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli oyuncu olarak sahne aldı

GİZEM BOZKURT (AFRA SARAÇOĞLU)

Afra Saraçoğlu, 1998 yılında Edremit’te doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ‘Karşılaştırmalı Edebiyat’ bölümünü kazandı. Bu bölümü dondurarak 2016 Yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuk kariyerine başladı. Genç oyuncu kısa sürede kariyerinde önemli bir sıçrama yapmış ve 2018 yılında Hummel’ın ve Pantene’in marka yüzü olmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)