Son Dakika Haberler

Öğrencilere müjde! Erdoğan’dan öğrencilere tatil müjdesi

Öğrencilere müjde! Erdoğan’dan öğrencilere tatil müjdesi
Okunma : Yorum Yap

Öğrencilere müjde! Erdoğan’dan öğrencilere tatil müjdesi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu

Erdoğan, “Öğretmen adaylarımız için de müjdemiz var. Bu yıl için söz verdiğimiz 20 bin yeni öğretmen ataması ile ilgili süreç önümüzdeki günlerde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılacaktır.” dedi.

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KONAKLAMA MÜJDESİ

Okulların tatil olmasıyla birlikte gençlerimizin yaz aylarını verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sunacağımıza inandığım iki projeyi başlatıyoruz. Spor okulları 81 illerimizin tamamında açık olacaktır. Yüzme, tenis, eskrim, jimnastikten güreşe sporun her alanında faaliyet gösteren bu okullarımızdan evlatlarımız istifade etmiştir.

Tüm çocuklarımızı, gençlerimizi spor okullarımıza davet ediyoruz. Yaz aylarında gönüllerince seyahat edebilmelerine imkan sağlayacak bir kolaylıkla ilgilidir diğer haberimiz. Yurtlarımız 15 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında 18-25 yaş grubu arasındaki evlatlarımızın ücretsiz konaklama imkanlarına sahip olacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)