Son Dakika Haberler

O Ses Türkiye finalisti Yunus Emre Çelik kimdir?

O Ses Türkiye finalisti Yunus Emre Çelik kimdir?
Okunma : Yorum Yap

O Ses Türkiye finalisti Yunus Emre Çelik kimdir? Bu akşam O Ses Türkiye’de final heyecanı yaşanacak. Yarışmanın galibi bu gece belli olacak. Birbirinden yetenekli yarışmacılar birinciliği göğüslemek için sahnede yer alacaklar. Peki, O Ses Türkiye finalisti Yunus Emre Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli? Yunus Emre Çelik kimin takımında? İşte detaylar….

O SES TÜRKİYE YUNUS EMRE ÇELİK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Yunus Emre Çelik, 21 yaşında.Çelik 10 yıl önce 11 yaşındayken Yetenek Sizsiniz Türkiye finaline kadar çıkmayı başarmıştı. O zaman söylediği “İlla da roman olsun” bu yarışmada tekrar seslendirdi.O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahne alan Yunus Emre Çelik, “Kurşuni Renkler” isimli şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla üç jüriyi döndürmeyi başardı..

O Ses Türkiye finalisti Yunus Emre Çelik

O SES TÜRKİYE FİNALİSTİ ANASTASİYA BUDAKVA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Anastasiya Budakva, 31 yaşında.Aslen Ukrayna’lı olan  Anastasiya, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.Türkiye’ye Azerbaycan’dan gelen Anastasiya, kendisine burada Nesti diye hitap edildiğini belirtti.Anastasiya, çocukluktan bu yana kendine bir tek yol çizdiğini de bunun da müzik olduğunu ifade ediyor.

Şarkıcılık mesleğini icra eden Ukraynalı isim beş ay önce İstanbul’a taşındı.Anastasiya Budakva, Instagram’da “nastyy_official_” kullanıcı adıyla yer alıyor..

O Ses Turkiye finalisti Anastasiya Budakva kimdir s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)