Son Dakika Haberler

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti
Okunma : Yorum Yap

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti. Sema Bekmez uzun süredir hastanede tedavi altındaydı. Bekmez’in ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor. 

SEMA BEKMEZ HAYATINI KAYBETTİ

Sema Bekmez uzun süredir hastanede tedavi altındaydı. Bekmez’in ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor. 

esi-hasta-yataginda-onu-aldatti-643-95io-1606202015923020199e0a3b11

SEMA BEKMEZ KİMDİR?

31 Temmuz 2014 yılında vefat eden Murat Göğebakan Sema Bekmez ile 2000 yılında evlendi ve bu evlilik 11 yıl sürdü. Çift 2011 yılında ayrıldı. Sema Bekmez ile Murat Gögebakan’ın Bülent adında bir oğlu var.

11 yıl süren evlilik 2011 yılında son buldu. 2009 yılında kansere yakalanan Murat Göğebakan, hastalığı yendikten kısa süre sonra eşi Sema Bekmezle yollarını ayırmıştı.

Murat Göğebakan yaşadıklarını şu sözlerle dile getirmişti: ‘Ben hastanede 208 gün yattım. Sema ise yanımda üç gün yattı. En son 28 gün hastanede kalmıştım yanıma sadece bir gün gelip, beş dakika kaldı. Ama hiç sesimi çıkarmadım. Zoruma gidenlerden biri de bana bunları yaşatan kadına verilen ’Yılın Vefa’ ödülü idi. Sahnede ağlamamak için kendimi zor tuttum. İnsanlar onu acılı eş sanıyor ve ödül veriyor.’

Murat Göğebakan 2009’da kansere yakalandı

Başarılı sanatçı, 2009’un Mayıs ayında grip olduğu düşüncesiyle gittiği hastanede, kan kanseri olduğunu öğrendi. İlerleyen hastalığı dolayısıyla hastaneye yatan sanatçı, 2010’da hastalığını yenerek müzik hayatına devam etti.

Bu dönemde katıldığı bir söyleşide kanser hastalığına dikkati çeken Murat Göğebakan, “Ne yazık ki ülkemizde bu tehlikeyi yaşayan ya da bununla karşı karşıya kalan birçok insan var. Bu nedenle toplumsal bilinç oluşturulmalı. İnsanlar bu tehlikelere karşı mücadele etmeli. İnsan inanırsa başaramayacağı hiçbir şey yok.” demişti.

Hastalığı 2013’te nüksedince, yeniden tedavi görmeye başlayan sanatçı, 2014’te Recep Tayyip Erdoğan için bestelediği “Uzun Adam” şarkısını Erdoğan’a armağan etti.

Kendisine “sevgi adamı” lakabı takan ve sanat camiasında öyle tanınan Murat Göğebakan, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 31 Temmuz 2014’te 46 yaşındayken hayata gözlerini yumdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)