Son Dakika Haberler

Müge Anlı Ve Dostları Aşevi İçin Ne Kadar Para Toplandı?

Müge Anlı Ve Dostları Aşevi İçin Ne Kadar Para Toplandı?
Okunma : Yorum Yap

Müge Anlı’da Hayırseverlerin bağışları ile Müge anlı ve dostları mobil aşevi araçları Kızılay yardımıyla ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye başladı…

Müge anlı’nın programında 5’i mobil 2’si aşevi olmak üzere ilk etapta 7 aşevi hizmeti ihtiyaç sahipleri ile buluşmaya yola çıktı.

Programda toplam 6 milyon 600 bin Türk lirası para toplanan programda ilk aşevi 11.02.2020 tarihinde  hizmete giriyor. İlk görev yeri olarak Elazığ seçildi.

KIZILAY BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

Cep telefonlarınızdan Tüm GSM operatörlerden 2868′ e BAĞIŞ yazıp bir kısa mesaj (SMS) göndererek ihtiyaç sahiplerimiz için 10 TL’lik destekte bulunabilirsiniz..

Önemli Not:
BTK’nın (Bilgi Teknolojileri Kurumu) 30 Haziran 2017 tarihinde yürürlüğe giren “Katma Değerli Elektronik Haberleşme Hizmetlerinin Sunumunda Tüketici Haklarının Korunmasına İlişkin Usul ve Esaslarına” göre,

Türk Kızılay bağışçıları, tüm operatörlerden 2868’eBAĞIŞ, YARDIM, KIZILAY, ZEKAT, BOŞ, UMUDU OL, UMUDUOL, RAMAZAN, AŞEVİ, FİLİSTİN, ARAKAN, MÜGE, SURİYE, SOMALİ, GÜNEY SUDAN, YEMEN, AFRİKA, SADAKA, YETİM, TÜRK KIZILAYI, KIZILAY BAĞIŞ, HALEP, SEVGİ, RAHMET, EĞİTİM, BURS, KOLİ” anahtar sözcüklerinden sadece birini yazıp göndermeleri halinde 10 TL bağışta bulunabileceklerdir. Belirlenmiş anahtar sözcükler dışında gerçekleştirilen gönderimlerde, bağış hareketi gerçekleşmeyecek ve GSM Operatörü tarafından aboneye hata mesajı ile dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize önemle sunulur.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)