Son Dakika Haberler

Müge Anlı Gülüzar Amanet 9 yaşındaki Şiar Kılıç’ın şüpheli ölümü

Müge Anlı Gülüzar Amanet 9 yaşındaki Şiar Kılıç’ın şüpheli ölümü
Okunma : Yorum Yap

Müge Anlı programındaki Gülüzar Amanet adındaki kadın oğlunu öldürdüğü gerekçesi ile tüm şüpheleri üzerine çekti. Canlı yayına bağlanan görgü tanıkları ise evde dayak sesleri olduğunu ve  çok fazla sesler geldiği gerekçesi ile açıklamalarda bulundu.

EVDE DUVARLARDA KAN İZLERİ VARDI

Behiye Oruç adındaki kadın Gülüzar Amanet’in evini temizlemeye gittiğini ve duvarlarda kan izi olduğunu çarşaflarda ve koltukta kanlar olduğunu söyledi. Behiye Oruç evi temizlerken su ile temizlediğini her yerin kan olduğunu açıkladı.

EVDEN ÇOK KÖTÜ DAYAK SESLERİ GELİYORDU

Gülüzar Amanet’in komşuları evden dayak sesleri geldiğini ve Şiar’ın çok acı feryatlar içinde bağırdığını ve elinde sopa ile kapıya geldiğini belirtti. Görgü tanığı: “Eğer çocuğa şiddet uyguluyorsanız polisi çağıracağımı söyledim onlarda altını pisledi o yüzden yıkadık ondan dolayı bağırıyordu” dedi

SAKARYA MUHTARI ŞİAR’IN SAĞ AYAK BİLEĞİ YOKTU

Sakarya Muhtarı Şiar’ın cesedini gördüğünü söyledi. Muhtar: “İtfaiye siren seslerini duydum ev tamamen yanıyordu. Hami bağırıyordu, çocuk içeride diye bağırdı. İtfaiye ekibi çocuğu bulduğunu ve çocuğun yandığını söyledi. Ben eldivenleri giyip Şiar’ın yanıklarını temizledim… Gördüğüm şey ise sağ ayak bileği yoktu. Bir eli ise yumruk tarzında sıkı sıkı duruyordu. En büyük dikkatimi çeken de ben elektrik işi ile uğraştım elektrikli soba kanepeye 40 santim yakındı. Büyük ihmalkarlık var… Mahalle sakinlerinden de çocuklara işkence yaptığını duydum.”

Hamin’in mahallede bir kaç eve girip kablo çaldığını duydum. Hami’ye gidip bunu sorduğumda o kabloların evinde olduğunu gördüm. Sorduğumda bunları hurdacıdan aldım dedi.

dd 2 s Habernet

“YANGINDAN ÖNCE OĞLUM ÖLDÜ DEDİ”

Baba Samet, oğlunun eski eşinin ilişki içerisinde bulunduğu kişi tarafından şiddete maruz kaldığını ve öldürülmüş olabileceğini iddia etti. Yangından 2 gün önce hastaneye giden Gülizar Emanet’in doktora oğlunun öldüğünü söylemesi ise soru işaretlerini çoğalttı. Müge Anlı, anne Gülizar’ı o tarihte ölmemiş oğlunu “o gün” neden ölmüş gibi gösterdiğini sorguladı ancak yanıt alamadı.

s 4 s Habernet

“13 YAŞINA GİRMEDEN ÖLECEK”

Müge Anlı canlı yayınına katılan baba, dede ve babaanne, Müge Anlı’dan yardım isterken, Gülizar Emanet’in aynı evde yaşadığı Bahadır Bey canlı yayına bağlandı. Bahadır Bey’in, “Gece 23.00 sıralarında Şiar uyumak için bitişiğimizdeki eve geçti. Gülizar zaten daha önce, ‘Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek’ demişti.” sözleri şoke etkisi yarattı.

“ÇOCUĞUN CESEDİ ÇIKARTILIRKEN EL VE AYAK BİLEKLERİ YOKTU”

Olaya tanık olan bir izleyicinin “yangından cesedi çıkarılırken, Şiar Kılıç’ın el ve ayak bilekleri yoktu.” Sözleri ise şüphe bıraktı. Konuyla ilgili bir diğer iddia ise Bahadır Bey ve Gülizar Amanet’in kavga ettiği, araya giren Şiar Kılıç’ın yere düşüp bir daha hareket etmediği.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)